Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
SMG1008
8-Port Unmanaged Desktop Switch with 8-Port 2.5G
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | SMG1008 |
| EAN | 6923172508232 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/fr/products/All-Products/Transmission/IT-Channel-Products/SOHO-Switch/SMG1008 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 2 A |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 12 |
| Toide | |
| Toiteallikas | External |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | SMG1008 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 141 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 220 mm × 141 mm × 30 mm |
| Toote kaal | 730 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| CnCode | 85176200 |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3ad/IEEE 802.3ae/IEEE 802.3az/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x/IEEE 802.3z |
| Jumbo frames support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| DC input voltage | 12 V |
| 2.5GbE | 8 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.38 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.004104 cubm |
| Product Net Weight | 0.73 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.26 kg |
| Summary | Dahua Technology SMG1008. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 2.5G Ethernet (100/1000/2500), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 4000 entries, Switching capacity: 40 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3az, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE.... DC input voltage: 12 V |
| Product colour | Black |
| Plug and Play | Jah |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Static electricity |
| Power supply included | Jah |
| Desktop/pedestal | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Forwarding rate | 29.76 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 4000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Package depth | 163 mm |
| Package height | 71 mm |
| Package weight | 942 g |
| Package width | 297 mm |
| Packet buffer memory | 8 MB |
| Power Source | DC |
| Primary port count | 8 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 40 Gbit/s |
| Throughput | 29.76 Mpps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||