Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 11.40 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Switch Flex XG (USW Flex XG) is a fully managed, mult-gigabit, Layer 2 switch with (4) 10GbE RJ45 ports and (1) GbE PoE input. The USW Flex XG sports slim, compact housing and can be mounted on a desktop*. This switch can also be monitored or configured from anywhere with the powerful, intuitive UniFi Network web application and mobile app.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | USW-FLEX-XG |
| EAN | 810010075864 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://store.ui.com/collections/unifi-network-switching/products/unifi-flex-xg |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 5 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 90 - 264 V |
| Mudeli originaalnimi | Switch Flex XG |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 135 mm |
| Sügavus | 185 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 135 x 185 x 32 mm |
| Toote kaal | 1200 g |
| Muud andmed | |
| Unit Box Length | 0.285 |
| Rack mounting | Ei |
| Networking standards | IEEE 802.3at |
| Switch layer | L2 |
| 10G support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| DC input voltage | 5 V |
| 10GbE | 4 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Reset button | Jah |
| Unit Box Width | 0.175 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.004563 cubm |
| Product Net Weight | 1.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.59 kg |
| Summary | Ubiquiti UniFi Switch Flex XG. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 10G Ethernet (100/1000/10000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 4. Switching capacity: 82 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3at. DC input voltage: 5 V. Power over Ethernet (PoE) |
| Product colour | White |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500,5000,10000 Mbit/s |
| Forwarding rate | 61.012 Mpps |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 82 Gbit/s |
| Throughput | 41 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||