Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.42 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
TCL 43V5C. Ekraani diagonaal: 109,2 cm (43"), Ekraani resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, HD tüüp: Full HD, Ekraani tehnoloogia: QLED, Ekraani kuju: Lame. Nutiteleri funktsioon. Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia: PPI (Picture Performance Index) 1000, Reaktsiooniaeg: 30 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | TCL |
| Tootekood | 43V5C |
| EAN | 5901292526757 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| HDMI kiirlüliti | Jah |
| HDMI Quick Switch | Jah |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 channels |
| Häälekontroll | Jah |
| Subtiitrifunktsioon | Jah |
| Teleteksti funktsioon | Jah |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Töötab rakendusega Apple Siri | Ei |
| Ekraan | |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessorituumad | 4 |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 109,2 cm (43") |
| Ekraani diagonaal | 43 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Peegeldumisvastane ekraan | Ei |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 109 cm |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| HD tüüp | Full HD |
| Dünaamilise kontrastimäära turunduslik nimi | Mega kontrast |
| Ekraani kuju | Lame |
| Reaktsiooniaeg | 30 ms |
| Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia | PPI (Picture Performance Index) 1000 |
| HDCP | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | QLED |
| .: Audio :. | |
| Müravähendus | Jah |
| Audio dekoodrid | Dolby Audio, Dolby Digital Plus |
| .: Võrgustumine :. | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Ei |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Common Interface Plus (CI+) versioon | 1.4 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 1.4 |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| PC-sisend (D-Sub) | Ei |
| RF-konnektori tüüp | F, IEC |
| RF-portide arv | 2 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| Ühtne liides (CI) | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android TV |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (SDR) | F |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 45 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 60 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 60 kWh |
| Pildisensor | |
| Progressiivne skaneerimine | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Aluse sügavus | 18,4 cm |
| Kaal (koos jalaga) | 5,08 kg |
| Heleduse suhe | 65 protsenti |
| Mängurežiim | Jah |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Basic hotel mode | Jah |
| Tavapärane hotellirežiim | Jah |
| Works with Samsung Bixby | Ei |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | Ei |
| Töötab Google Assistant'iga | Jah |
| Ökorežiim | Jah |
| Unetaimer | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Sisse/välja taimer | Jah |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud bassikõlar | Ei |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Toide | |
| AC (toide) sisend | Jah |
| Nutiteler | |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Internetitelevisioon | Jah |
| Ergonoomika | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Elektrooniline programmijuht (EPG) | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 220-240 V |
| Muud funktsioonid | |
| Aluse laius | 88,8 cm |
| Video | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 954 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 77 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 554 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,02 kg |
| Laius (koos alusega) | 954 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 184 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 602 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Töölaua alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 122 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 1075 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 646 mm |
| Pakendi kaal | 7,18 kg |
| Transpordipakendi kaal | 7.4 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 64 cm |
| Transpordipakendi laius | 12 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 107 cm |
| Muud andmed | |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Firmware upgradeable | Jah |
| Desktop stand | Jah |
| On/Off timer | Jah |
| RF connector type | F, IEC |
| AC (power) in | Jah |
| Anti-glare screen | Ei |
| Mounting kit | Jah |
| Progressive scan | Jah |
| Unit Box Height | 0.64 |
| Unit Box Length | 1.07 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2179919 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2179919/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.082176 cubm |
| Product Net Weight | 4.63 kg |
| Unit Calculated Weight | 7.4 kg |
| Summary | TCL 43V5C. Display diagonal: 109.2 cm (43"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: QLED, Screen shape: Flat. Smart TV. Motion interpolation technology: PPI (Picture Performance Index) 1000, Response time: 30 ms, Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Jah |
| Works with Apple Siri | Ei |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Contrast |
| Stand depth | 184 mm |
| Stand width | 888 mm |
| Works with Amazon Alexa | Ei |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Analog signal format system | NTSC/PAL/SECAM |
| Audio decoders | Dolby Audio/Dolby Digital Plus |
| Auto power off | Jah |
| Built-in subwoofer | Ei |
| Common interface (CI) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Component video (YPbPr/YCbCr) in | 1 |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S2/DVB-T2 |
| ECO mode | Jah |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jah |
| Energy efficiency class | F |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 1.4 |
| Headphone outputs | 1 |
| Internet TV | Jah |
| Motion interpolation technology | PPI (Picture Performance Index) 1000 |
| Noise reduction | Jah |
| On Screen Display (OSD) | Jah |
| Operating system version | 11 |
| PC in (D-Sub) | Ei |
| RF ports quantity | 2 |
| Screen shape | Flat |
| Sleep timer | Jah |
| Smart TV | Jah |
| Subtitles function | Jah |
| Teletext function | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| VESA mounting | Jah |
| Depth (with stand) | 184 mm |
| Depth (without stand) | 77 mm |
| Height (with stand) | 602 mm |
| Height (without stand) | 554 mm |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 122 mm |
| Package height | 646 mm |
| Package weight | 7180 g |
| Package width | 1075 mm |
| Peak luminance ratio | 65 % |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Response Time | 30 ms |
| RMS rated power | 20 W |
| Voice control | Jah |
| Weight (with stand) | 5080 g |
| Weight (without stand) | 5020 g |
| Width (with stand) | 954 mm |
| Width (without stand) | 954 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||