Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.40 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
LG NanoCell 43NANO80A3B. Ekraani diagonaal: 109,2 cm (43"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani kuju: Lame, LED tagantvalguse tüüp: Direct-LED. Nutiteleri funktsioon. Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | LG |
| Tootekood | 43NANO80A3B |
| EAN | 8806096362242 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 channels |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dynamic Tone Mapping/Filmmaker Mode/High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Optimizer,HGiG,Variable Refresh Rate (VRR) |
| Mängu funktsioonid | Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Muutuv värskendussagedus (VRR) |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Oma värskendussagedus | 60 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dynamic Tone Mapping, Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 109,2 cm (43") |
| Ekraani diagonaal | 43 " |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| .: Audio :. | |
| Kõneleja suund | Allapoole tulistamine |
| Helirežiimid | Clear Voice Pro |
| Audio dekoodrid | Dolby Digital |
| Toetatud audioformaadid | AAC, AAC HE, AC3, AC4, EAC3, MP2, MP3, PCM, apt-X |
| Toetatud audioformaadid | AAC/AAC HE/AC3/AC4/apt-X/EAC3/MP2/MP3/PCM |
| .: Võrgustumine :. | |
| Veebilehitseja | Jah |
| Web browser | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Olmeelektroonika juhtimine (CEC) | SimpLink |
| PC-sisend (D-Sub) | Ei |
| RF-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| .: Tarkvara :. | |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 25 |
| Installitud operatsioonisüsteem | WebOS |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Toite tüüp | Internal |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 54 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 83 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 83 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Brightness Control, AI Sound, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™, Ühilduv Apple HomeKitiga |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Google'i rakendused | Google Cast, Google Home |
| LED tagantvalguse tüüp | Direct-LED |
| Nutitelefoni kaughaldus | Jah |
| Pildiprotsessor | α7 Gen8 AI Processor 4K |
| Pildirežiim | 10 ways |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2 |
| Multimeedia | |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Nutiteler | |
| Intelligent Voice Recognition | Jah |
| Intelligentne häältuvastus | Jah |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Apple AirPlay 2 tugi | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Ergonoomika | |
| Automaatne heleduse reguleerimine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 967 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 57,1 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 564 mm |
| Laius (koos alusega) | 967 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 200 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 621 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| Töölaua alus | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Transpordipakendi kaal | 10.6999998092651 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 66 cm |
| Transpordipakendi laius | 13.5 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 104.5 cm |
| Muud andmed | |
| Desktop stand | Jah |
| Google applications | Google Cast/Google Home |
| Picture mode | 10 ways |
| Automatic brightness control | Jah |
| Unit Box Height | 0.66 |
| Unit Box Length | 1.045 |
| Unit Box Width | 0.135 |
| CnCode | 85287240 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2226959 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2226959/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.09311 cubm |
| Product Net Weight | 8.9 kg |
| Unit Calculated Weight | 10.7 kg |
| Summary | LG NanoCell 43NANO80A3B. Display diagonal: 109.2 cm (43"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| LG technologies (AV/TV) | AI Acoustic Tuning/AI Brightness Control/AI Sound/LG Sound Sync/Magic Remote Control/ThinQT/Works With Apple HomeKit |
| Picture processor | a7 Gen8 AI Processor 4K |
| Speaker direction | Down firing |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T2 |
| Energy efficiency class | G |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Operating system version | 25 |
| PC in (D-Sub) | Ei |
| Remote control type | Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italy) |
| RF ports quantity | 1 |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Jah |
| Sound modes | Clear Voice Pro |
| Tuner type | Analog & digital |
| Depth (with stand) | 200 mm |
| Depth (without stand) | 57.1 mm |
| Height (with stand) | 621 mm |
| Height (without stand) | 564 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| RMS rated power | 20 W |
| Width (with stand) | 967 mm |
| Width (without stand) | 967 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||