Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.95 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
LG 43QNED70A6A. Ekraani diagonaal: 109,2 cm (43"), Ekraani resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, HD tüüp: 4K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: QNED, Ekraani kuju: Lame. Nutiteleri funktsioon. Loomulik kuvasuhe: 16:9. Digitaalsignaali formaadisüsteem: DVB-T, DVB-T2. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | LG |
| Tootekood | 43QNED70A6A |
| EAN | 8806096456743 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.lg.com/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| ConnectShare (USB) | Ei |
| AMD FreeSync | Ei |
| ConnectShare (HDD) | Ei |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 2.0 channels |
| NVIDIA G-SYNC | Ei |
| Toitevoolu tüüp | Internal |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| USB-salvestamine | Jah |
| .: Disain :. | |
| Introduction year | 2025 |
| Kasutuselevõtu aasta | 2025 |
| Kontrolli tüüp | Kaugjuhtimispult |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| DVD-mängija | Ei |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Oma värskendussagedus | 60 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 109,2 cm (43") |
| Ekraani diagonaal | 43 " |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | QNED |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Ekraani kuju | Lame |
| HDCP | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani tehnoloogia | QNED |
| .: Audio :. | |
| TV helirežiimi jagamine | Jah |
| Müravähendus | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | Jah |
| Veebilehitseja | Jah |
| Web browser | Jah |
| Brausimine | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Miracast-sertifikaat | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Komposiitvideo väljund | 0 |
| Audio (v, p) sisend | 0 |
| Audio (v, p) väljund | 0 |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 0 |
| Komposiitvideo sisend | 0 |
| MHL-liides | Ei |
| PC Audio sisend | Ei |
| PC-sisend (D-Sub) | Ei |
| SCART-portide arv | 0 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| Ühtne liides (CI) | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | WebOS |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Toite tüüp | Internal |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 54 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 54 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 74 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 54 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 74 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| LG tehnoloogiad (AV/TV) | AI Acoustic Tuning, AI Sound Pro, Auto Low Latency Mode, Bluetooth Surround Ready, Filmmaker Mode™, Game Optimiser, HDR, LG Channels, LG Content Store, LG Sound Sync, Magic Remote Control, ThinQ™, WOW Interface, WOW Orchestra, WebOS Smart TV, Ühilduv Apple HomeKitiga, Works with Amazon Alexa |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Garantiiaeg | 1 aasta(t) |
| PSTI sertifitseeritud | Jah |
| Mängurežiim | Jah |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T, DVB-T2 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Programmeerimise aeg | 8 päev(a) |
| Tarkvara uuendatav läbi | Võrk, USB |
| OSD-keelte arv | 38 |
| Multimeedia | |
| Kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Nutiteler | |
| Ajanihe | Jah |
| Far-field häälsuhtlus | Ei |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Apple AirPlay 2 tugi | Jah |
| Muusikaäpid | Amazon Music, Apple Music, Deezer, Spotify, Tidal |
| Ekraanipeegeldus | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Hübriidtelevisioon (HbbTV) | Jah |
| Internetitelevisioon | Jah |
| Videoäpid | Amazon Prime Video, Apple TV, Chili, DAZN, Disney+, NOW TV, Netflix, Paramount+, Rakuten TV, Twitch, YouTube |
| Ergonoomika | |
| Elektrooniline programmijuht (EPG) | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Päritoluriik | Poola |
| Video | |
| Video tihendamine | Jah |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | PAL |
| .: Pakendi sisu :. | |
| E-manual | Jah |
| E-manual | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi tüüp | Box |
| Transpordipakendi kaal | 9.30000019073486 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 66 cm |
| Transpordipakendi laius | 14 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 105 cm |
| Muud andmed | |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Jah |
| Firmware upgradeable | Jah |
| Video apps | Amazon Prime Video/Apple TV/Chili/DAZN/Disney+/Netflix/NOW TV/Paramount+/Rakuten TV/Twitch/YouTube |
| Firmware upgradeable via | Network/USB |
| Video upscaling | Jah |
| Browsing | Jah |
| Screen mirroring | Jah |
| Unit Box Height | 0.66 |
| Unit Box Length | 1.05 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| CnCode | 85287240 |
| EPREL Version Number | 1.001 |
| EPREL Registration Number | 2234440 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2234440/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.09702 cubm |
| Product Net Weight | 7.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 9.3 kg |
| Summary | LG 43QNED70A6A. Display diagonal: 109.2 cm (43"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: QNED, Screen shape: Flat. Smart TV. Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-T, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Far-field voice interaction | Ei |
| Music apps | Amazon Music/Apple Music/Deezer/Spotify/Tidal |
| DVD player | Ei |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| TV Sound Mode Share | Jah |
| LG technologies (AV/TV) | AI Acoustic Tuning/AI Sound Pro/Auto Low Latency Mode/Bluetooth Surround Ready/Filmmaker ModeT/Game Optimiser/HDR/LG Channels/LG Content Store/LG Sound Sync/Magic Remote Control/ThinQT/WebOS Smart TV/Wo/Works With Apple HomeKit/WOW Interface/WOW Orchestra |
| PSTI certified | Jah |
| Analog signal format system | PAL |
| Common interface (CI) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Control type | Remote |
| Country of origin | Poland |
| Digital audio optical out | 1 |
| Digital signal format system | DVB-T/DVB-T2 |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jah |
| Energy efficiency class | G |
| Game mode | Jah |
| HDMI version | 2.0 |
| Internet TV | Jah |
| Miracast | Jah |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Ei |
| Noise reduction | Jah |
| Number of OSD languages | 38 |
| PC Audio in | Ei |
| PC in (D-Sub) | Ei |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Jah |
| Timeshift | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| USB recording | Jah |
| VESA mounting | Jah |
| Number of speakers | 2 |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Programming period | 8 day(s) |
| RMS rated power | 20 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||