Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 81.58 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Samsung QE75QN900FT. Ekraani diagonaal: 190,5 cm (75"), Ekraani resolutsioon: 7680 x 4320 pikslit, HD tüüp: 8K Ultra HD, Ekraani tehnoloogia: Neo QLED, Ekraani kuju: Lame. Nutiteleri funktsioon. Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia: Motion Xcelerator. WiFi, Ethernet LAN. Toote värv: Must
| Tootja | SAMSUNG |
| Tootekood | QE75QN900FTXXH |
| EAN | 8806097068389 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.samsung.com/uk/tvs/qled-tv/qn900f-75-inch-neo-qled-8k-mini-led-smart-tv-qe75qn900ftxxu/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| 4K suurendus | Jah |
| AMD FreeSync | Jah |
| Audioväljundi kanalid | 4.2.2 kanalid |
| Audioväljundi kanalid | 4.2.2 channels |
| Häälekontroll | Jah |
| Subtiitrifunktsioon | Jah |
| .: Disain :. | |
| Väike seinale kinnitatav tugi | Ei |
| Introduction year | 2025 |
| Kasutuselevõtu aasta | 2025 |
| Peenike seinakinnituse tugi | Jah |
| Värvi nimi | Titan Black |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR 10+/High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive)/High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming)/Neo Quantum HDR 8K Pro |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Bar,Game Motion Plus,Gaming Hub,HGiG,Mini Map Zoom,Super Ultra Wide Game View,Surround Sound,Variable Refresh Rate (VRR) |
| Rakenduse SmartThings tugi | Jah |
| Mängu funktsioonid | Automaatne madala latentsuse režiim (ALLM), Mänguriba, Game Motion Plus, Mängukeskus, HGiG, Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, Surround Sound, Muutuv värskendussagedus (VRR) |
| Kaubamärgispetsiifilised omadused | NQ8 AI Gen2 Processor, 8K AI Upscaling, Glare Free, Neo Quantum HDR 8K Pro*, Quantum Matrix Technology PRO, Dolby Atmos®, Metal Frame Design, AI Motion Enhancer, Object Tracking Sound+, Motion Xcelerator 165Hz, PANTONE Validated, Samsung Q-Symphony, Smart TV powered by Tizen OS*, Gaming Hub, AI Sound Pro, Samsung TV Plus, Samsung Knox Security, SmartThings, Colour Booster Pro, Real Depth Enhancer Pro, Auto HDR Remastering, True 8K Resolution, Supersize Picture Enhancer, AI Auto Game Mode, Game Bar, AI Mode, AI Customisation Mode, SolarCell Remote, Slim Fit Wall-Mount Compatible, FreeSync Premium Pro, Universal Gesture, Generative Wallpaper, SmartThings Calibration Pro, Auto Game Mode (ALLM), AI Energy Mode, Multi View (up to 4), Multiple Voice Assistants, Samsung Health* |
| SmartThings app support | Jah |
| Ekraan | |
| Native refresh rate | 100 Hz |
| Oma värskendussagedus | 100 Hz |
| HDR-toega | Jah |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | HDR 10+, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming), Neo Quantum HDR 8K Pro |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori mudel | NQ8 AI Gen2 Processor |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 190,5 cm (75") |
| Ekraani diagonaal | 75 " |
| Ekraani resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Peegeldumisvastane ekraan | Jah |
| Ekraani tehnoloogia | Neo QLED |
| HD tüüp | 8K Ultra HD |
| Toetatud pildi värskendussagedused | 165 Hz |
| Ekraani kuju | Lame |
| Resolutsiooni interpolatsiooni tehnoloogia | Motion Xcelerator |
| Ekraani tehnoloogia | Neo QLED |
| .: Audio :. | |
| Adaptive sound | Jah |
| Audio pre-selection descriptor | Jah |
| Q-Symphony | Jah |
| Heli eelvaliku kirjeldaja | Jah |
| Active voice amplifier (AVA) | Jah |
| Kohanduv heli | Jah |
| Helirežiimid | Adaptive Sound Pro, Surround süsteem |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi | Jah |
| Miracast-sertifikaat | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| HDMI-portide arv | Jah |
| HDMI-portide arv | 4 |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| Olmeelektroonika juhtimine (CEC) | Anynet+ |
| RF-portide arv | 1 |
| Ühine liides Plus (CI+) | Jah |
| Ühtne liides (CI) | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Operatsioonisüsteemi versioon | Tizen |
| Installitud operatsioonisüsteem | Tizen |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Energiasäästurežiim | Jah |
| Aastane energiakulu | 187 kWh |
| Elektritarbimine (max) | 470 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 135 W |
| .: Võimsus :. | |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (SDR) | G |
| Energiatõhususe klass (HDR) | G |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energiatarve (SDR) 1000 tunni kohta | 135 kWh |
| Energiatarve (HDR) 1000 tunni kohta | 354 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 135 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 354 kWh |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| Samsungi tehnoloogiad (AV/TV) | 8K AI Upscaling, AI Auto Game Mode, AI Customisation Mode, AI energiarežiim, AI Mode, AI Motion Enhancer, AI Sound Pro, Auto Game Mode (ALLM), Auto HDR Remastering, Colour Booster Pro, Dolby Atmos®, FreeSync Premium Pro, Mänguriba, Mängukeskus, Generative Wallpaper, Metal Frame Design, Motion Xcelerator 165Hz, Multi View (up to 4), Multiple Voice Assistants, NQ8 AI Gen2 Processor, Neo Quantum HDR 8K Pro, Object Tracking Sound PLUS, PANTONE Validated, Quantum Matrix Technology Pro, Real Depth Enhancer Pro, Samsung Health, Samsung Knox Security, Samsung Q-Symphony, Samsung TV Plus, Slim Fit Wall-Mount Compatible, Smart TV powered by Tizen, SmartThings, SmartThings Calibration Pro, SolarCelli kaugjuhtimispult, Supersize Picture Enhancer, True 8K Resolution, Universal Gesture |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Alus | Round Feet |
| Sound technology | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptie Sound Pro, 360 Audio |
| Kaal (koos jalaga) | 36,3 kg |
| Mängurežiim | Jah |
| TV-tuuner | |
| Tuuneri tüüp | Analoog ja digitaal |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Works with Samsung Bixby | Jah |
| Töötab rakendusega Samsung Bixby | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Multimeedia | |
| RMS-nimivõimsus | 70 W |
| Nutiteler | |
| Far-field häälsuhtlus | Jah |
| Apple AirPlay 2 support | Jah |
| Apple AirPlay 2 tugi | Jah |
| Ekraanipeegeldus | Jah |
| Nutiteleri funktsioon | Jah |
| Internetitelevisioon | Jah |
| Videoäpid | Samsung TV Plus |
| Ergonoomika | |
| VESA-paigaldusliidesed | 400 x 400 mm |
| Elektrooniline programmijuht (EPG) | Jah |
| VESA paigaldamine | Jah |
| Funktsioonid | |
| Aluse värv | Must |
| Mudeli originaalnimi | QE75QN900FT |
| Muud funktsioonid | |
| Antennisisend | DVB-T2CS2 x2 |
| Helitehnoloogia | Dolby Atmos, OTS+, Q-Symphony, Adaptie Sound Pro, 360 Audio |
| Päritoluriik | Slovakkia |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius (ilma aluseta) | 1680 mm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 38,5 mm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 958,1 mm |
| Kaal (ilma aluseta) | 35,8 kg |
| Laius (koos alusega) | 1680 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 319,8 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 992,7 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Juhend | Jah |
| Jala tüüp | Jalatugi |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 1831 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 1080 mm |
| Pakendi kaal | 45,7 kg |
| Transpordipakendi kaal | 45.7000007629395 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 17 cm |
| Transpordipakendi laius | 108 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 183.100006103516 cm |
| Muud andmed | |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Video apps | Samsung TV Plus |
| Anti-glare screen | Jah |
| Screen mirroring | Jah |
| Display refresh rates supported | 165 Hz |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 1.831 |
| Unit Box Width | 1.08 |
| CnCode | 85287240 |
| EPREL Version Number | 1 |
| EPREL Registration Number | 2204986 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2204986/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.3362 cubm |
| Product Net Weight | 36.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 45.7 kg |
| Summary | Samsung QE75QN900FT. Display diagonal: 190.5 cm (75"), Display resolution: 7680 x 4320 pixels, HD type: 8K Ultra HD, Display technology: Neo QLED, Screen shape: Flat. Smart TV. Motion interpolation technology: Motion Xcelerator. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Remote control included | Jah |
| Colour name | Titan Black |
| Panel mounting interface | 400 x 400 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Brand-specific features | NQ8 AI Gen2 Processor, 8K AI Upscaling, Glare Free, Neo Quantum HDR 8K Pro*, Quantum Matrix Technology PRO, Dolby Atmos®, Metal Frame Design, AI Motion Enhancer, Object Tracking Sound+, Motion Xcelerator 165Hz, PANTONE Validated, Samsung Q-Symphony, Smart |
| Stand type | Legs stand |
| Far-field voice interaction | Jah |
| Stand colour | Black |
| 4K Ultra HD upscaling | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Slim fit wall mount support | Jah |
| Samsung technologies (AV/TV) | 8K AI Upscaling/AI Auto Game Mode/AI Customisation Mode/AI Energy Mode/AI Mode/AI Motion Enhancer/AI Sound Pro/Auto Game Mode (ALLM)/Auto HDR Remastering/Colour Booster Pro/Dolby Atmos®/FreeSync Premium Pro/Game Bar/Gaming Hub/Generative Wallpaper/Metal F |
| Aerial input | DVB-T2CS2 x2 |
| Stand | Round Feet |
| Mini wall mount support | Ei |
| Auto power off | Jah |
| Common interface (CI) | Jah |
| Common interface Plus (CI+) | Jah |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Country of origin | Slovakia |
| Digital audio optical out | 1 |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Jah |
| Energy efficiency class | G |
| Energy saving mode | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Game mode | Jah |
| Internet TV | Jah |
| Miracast | Ei |
| Motion interpolation technology | Motion Xcelerator |
| Operating system version | Tizen |
| Remote control type | TM2360E (UK, Italy Add TM1240A) |
| RF ports quantity | 1 |
| Screen shape | Flat |
| Smart TV | Jah |
| Sound modes | Adaptive Sound Pro/Surround |
| Subtitles function | Jah |
| Tuner type | Analog & digital |
| VESA mounting | Jah |
| Annual energy consumption | 187 kWh |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Depth (with stand) | 319.8 mm |
| Depth (without stand) | 38.5 mm |
| Height (with stand) | 992.7 mm |
| Height (without stand) | 958.1 mm |
| Package depth | 170 mm |
| Package height | 1080 mm |
| Package weight | 45.7 kg |
| Package width | 1831 mm |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| RMS rated power | 70 W |
| Voice control | Jah |
| Weight (with stand) | 36300 g |
| Weight (without stand) | 35800 g |
| Width (with stand) | 1680 mm |
| Width (without stand) | 1680 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||