Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Club 3D USB 3.1 Type-C PD cable enables the connection of your Notebook, Tablet or Phone with USB Type-C output to the latest USB-C Peripherals, Accessories and Chargers. It offers Video, Data and Power over a single cable and features an E-marker chip. The E-marker is an integrated circuit enabling the connected devices to identify the capabilities of the cable. This feature ensures optimum performance between the connected devices.
Supports up to 4K 60Hz UHD video, USB 3.1 SuperSpeed+ data up to 10Gbps and up to 5A output or a maximum charging capacity of 100 Watts for charging or powering your USB Type-C enabled Notebook, Tablet or Smartphone. Video requires host device to support DisplayPort™ Alt Mode.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1522 |
| EAN | 8719214470500 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://club-3d.com/index.php/products/reader.en/product/usb-31-type-c-pd-cable-mm-08-m-26-ft-.html |
| Seadme tüüp | Cable |
| Ühilduvad tooted | USB 3.1 Video, Data and Charging through a single Cable Features E-marker chip for best performance and compatibility Supports resolutions up to 3840x2160@ 60Hz and 3D video - The notebook/tbalet/pc needs to ahve Displayport Aternate mode" support o |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Paper/cardboard packaging weight | 40 g |
| Funktsioonid | |
| Connector gender | Male/Male |
| Mudeli originaalnimi | USB Gen2 Type C Video 4K60Hz, Data 10Gbps and 100W Charging 1Meter M/F |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 5 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 2 form factor | Straight |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Unit Calculated Volume | 0.0009461 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Reversible connectors | Jah |
| Total plastic packaging weight | 25 g |
| Total paper/cardboard packaging weight | 200 g |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
| Summary | CLUB3D USB Gen2 Type C Video 4K60Hz, Data 10Gbps and 100W Charging 1Meter M/F. Cable length: 1 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Connector gender: Male/Male, Maximum data transfer rate: 10 Gbit/s, Connector contacts plating: Gold, Product colour: Black |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Country of origin | China |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Cable colour | Black |
| Certification | ROHS, FCC, and CE EMI |
| Connectors | USB Type C Male |
| Maximum data transfer rate | 10000 Mbit/s |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package width | 145 mm |
| USB-C | 2 |
| Toote kaal | 40 g |
| Pikkus | 1 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||