Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Introducing the Universal High-Performance USB4 Type-C Cable, our CAC-3000 Orange, crafted with your mobile phone in mind. Experience seamless connectivity and fast charging in a sleek and stylish design tailored just for you. Stay effortlessly connected with this must-have accessory for your smartphone with our versatile cable designed to support both iPhones and Android devices. With lightning-fast data transfers of up to 20Gbps over a generous length of 2 meters (6.56 feet), this cable ensures seamless connectivity for your devices. Enjoy crystal-clear video quality up to 4K at 60Hz, and experience the convenience of Power Delivery up to 240Watt (48V/5A), making charging a breeze. Designed with your needs in mind, this cable also offers support for Apple Fast Charge, ensuring your iPhone charges quickly and efficiently. Plus, add a touch of personal style to your tech with our range of available colors. Stay connected, stay stylish with our high-performance, multi-functional cable.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-3000 |
| EAN | 8719214473211 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://club-3d.com/en/detail/2667/usb_c_cable_orange/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Orange |
| Toote värv | Orange |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB4 Gen 2x2 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Paper/cardboard packaging weight | 37 g |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB C cable orange |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 3 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Output current (max) | 5 A |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Connector 1 gender | Male |
| Unit Calculated Volume | 0.001174 cubm |
| Product Net Weight | 0.134 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| Summary | CLUB3D Kabel / Adapter. Cable length: 2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB4 Gen 2x2, Maximum data transfer rate: 20 Gbit/s, Product colour: Orange |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Cable jacket material | Silicone |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Connectors | USB Type-C connector Male / USB Type-C connector Male |
| Maximum data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Output Voltage | 48 V |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 175 g |
| Package width | 145 mm |
| Toote kaal | 134 g |
| Pikkus | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||