Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Club 3D CAC-1575 USB4 Gen2x2 Type-C Bi-Directional USB-IF Certified Cable, Video up to 4K60Hz, Data 20Gbps, PD 240W(48V/5A) EPR, Extended Power Range M/M 2m/6.56ft connects your Notebook, Tablet or Phone with USB4 Type-C output to your favorite existing Peripherals, Accessories and Chargers. It enables Video,Data and Power over a single cable and both ways. This cable supports USB4 Gen2x2 data up to 20Gbps, Video up to 4K60Hz and up to 240Watt(48V/5A) EPR (Extended Power Range) output for Downstream charging or powering your Notebook, Tablet or Smartphone and is USB-IF Certified.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1575 |
| EAN | 8719214472313 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/detail/2602/usb4_gen2x2_type_c_bi_directional_usb_if_certified_cable_4k60hz_data_20gbps_pd_240w(48v-5a)_epr_m-m_2m-6.56ft/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 240 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB4 Gen 2x2 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 45 g |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB4 Gen2x2 Type-C Bi-Directional Cable 4K60Hz, Data 20Gbps, PD 240W(48V/5A) EPR M/M 2m |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Plastic packaging weight | 5 g |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 20 Gbps |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Unit Calculated Volume | 0.0009461 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Output current (max) | 5 A |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Connector 1 gender | Male |
| Product Net Weight | 0.105 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.15 kg |
| Summary | CLUB3D USB4 Gen2x2 Type-C Bi-Directional Cable 4K60Hz, Data 20Gbps, PD 240W(48V/5A) EPR M/M 2m. Cable length: 2 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB4 Gen 2x2, Maximum data transfer rate: 20 Gbit/s, Product colour: Black |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Total paper/cardboard packaging weight | 225 g |
| Total plastic packaging weight | 25 g |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 12 x 36.2 x 6.3 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 12 x 36.2 x 6.3 mm |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Plug and Play | Jah |
| Connectors | USB Type-C Male / USB Type-C Male |
| Maximum data transfer rate | 20000 Mbit/s |
| Output Voltage | 48 V |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 145 mm |
| Package weight | 150 g |
| Package width | 145 mm |
| Toote kaal | 105 g |
| Pikkus | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||