Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 32.55 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
VACUUM CLEANER ROBOT AQUA10/ROLLER RLH31CE-WH DREAME
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | RLH31CE-WH |
| EAN | 6978515253386 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://dreame.ua/ua/robot-pylesos-moyushchiy-dreame-aqua-10-roller-white.html |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 76 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toote värv | White |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Indications | Audio indication of jamming/Audio signal/Charge level indication/Voice report |
| App languages | English/Russian/Ukrainian |
| Floor map memory | Jah |
| Obstacle crossing height | 60 mm |
| Vacuum cleaner filter type | HEPA/Nylon filter |
| Main brush type | V-shaped (classic)/V-shaped (rubberized) |
| Voice assistants | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Vacuum cleaning modes | Auto mode/Personalized cleaning settings for each room/Return to base from any room/Select the room (area) |
| Vacuum cleaner sensors | Collision sensor/Fall sensors/Small object detection sensor/Surface type detection sensor |
| Dirty water tank capacity | 0.35 l |
| App | Jah |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Base station weight | 16900 g |
| Base station dimensions (W x D x H) | 420 x 440 x 505 mm |
| Summary | Dreame Aqua 10 Roller. Dust container type: Bagless, Product colour: White, Shape: Round. Dust capacity (vacuum cleaner): 0.22 L, Base station functions: Charging, Purification, Noise level: 76 dB. Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery capacity: 6400 mAh, Runtime: 196 min. Diameter: 35 cm, Height: 120 mm, Weight: 5.5 kg. Package type: Box |
| Number of side brushes | 1 |
| Cleaning coverage | Carpet/Laminate flooring/Linoleum/Low pile carpet/Parquet/Tile/Vinyl flooring |
| Unit Calculated Weight | 22.8 kg |
| Product Net Weight | 5.5 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.1442 cubm |
| Obstacle detection | Jah |
| Dirty water tank capacity (vacuum cleaner) | 0.14 L |
| Dirty water tank capacity (base) | 3.5 L |
| Clean water tank capacity (base) | 4 L |
| Side brushes | 1 |
| Dust capacity (base) | 3.2 L |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Obstacle crossing up to | 60 mm |
| Apps functions | Cleaning history,Virtual wall |
| Clean water tank capacity (vacuum cleaner) | 0.1 L |
| Automatic routing | Jah |
| Robot vacuum cleaner features | Auto dock/Auto power boost on carpets/Full self-service/LIDAR/Path lighting/Rotating attachments/Wet/dry cleaning/Сleaning from the same spot after recharging |
| Wet mopping | Jah |
| Base station functions | Charging,Purification |
| Animal care | Jah |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Docking station functions | Automatic detergent dispensing/Automatic drying of attachments/Automatic mop pad washing/Automatic waste disposal/Water heating |
| Cleaning area per cycle | 100 m2 |
| Proprietary technologies | HyperStream DuoBrush, Detangling SideReach, AutoSeal, FluffRoll, OmniSight System, StereoEdge |
| Video broadcast from robot camera | Jah |
| Number of saved maps | 4 floors |
| Unit Box Width | 0.51 |
| Unit Box Length | 0.505 |
| Unit Box Height | 0.56 |
| Cleaning speed | 100 m²/h |
| Dust bin capacity | 0.22 l |
| Battery level indicator | Jah |
| Remotely operated | Jah |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Control type | Smartphone App/Start button/Voice |
| Country of origin | China |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.22 L |
| Dust container type | Bagless |
| Easy to clean | Jah |
| Floor surfaces supported | Carpet/Hard floor/Laminate/Parquet/Tiles/Vinyl |
| HEPA filtration system | Jah |
| Integrated sensors | Carpet sensor/Collision sensor/Drop sensor/Laser |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Navigation type | LiDAR |
| Vacuum cleaner programs | Turbo |
| Android | Jah |
| Charging time | 4.5 h |
| Diameter | 350 mm |
| Filter type | Nylon |
| iOS | Jah |
| Runtime | 196 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 30000 Pa |
| Voice control | Jah |
| Water tank capacity | 0.4 l |
| Kõrgus | 120 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Robot vacuum cleaner: 350 х 350 х 120 mm, Station: 420 х 440 х 505 мм |
| Toote kaal | 5500 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||