Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.07 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Club 3D CAC-1376 HDMI™ Active Optical Cable, allows you to connect your favourite Display over a distance of 10m / 32.80ft. HDMI™ Increased Bandwidth to 48Gbps.
The increase in maximum bandwidth compared to previous versions is achieved by increasing both the bitrate of the data channels (from 6Gbps to 12Gbps) and the number of channels (from 3 to 4). This allows support for resolutions up to supports 4K at 120Hz or 8K60Hz! New feature included in the Specification is Display Stream Compression (DSC) 1.2 , this is used for video formats higher than 8K with 4:2:0
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1376 |
| EAN | 8719214471729 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/detail/2509/hdmi_aoc_cable_4k120hz_8k60hz_unidirectional_m-m_10m-32.8_ft/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 63 g |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CAC-1376 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 6 g |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 48 Gbit/s |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 302 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.001417 cubm |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Unit Box Height | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product Net Weight | 0.302 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.36 kg |
| Summary | CLUB3D Ultra High Speed HDMI™ Certified AOC Cable 4K120Hz/8K60Hz Unidirectional M/M 10m/32.80ft. Cable length: 10 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Male, Data transfer rate: 48 Gbit/s, Audio Return Channel (ARC), Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160/7680 x 4320 |
| Certification | ROHS, FCC, CE EMI |
| Connectors | 1x HDMI Male (labeled Source) - 1x HDMI Male (labeled Display) |
| Package depth | 45 mm |
| Package height | 175 mm |
| Package weight | 365 g |
| Package width | 175 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||