Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.50 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Club 3D CAC-1379 HDMI™ Active Optical Cable, allows you to connect your favourite Display over a distance of 20 m / 65.62 ft. Nowadays we have many devices that we want to connect to our TV or projector which makes this product a great solution because it creates flexibility for the placing of such devices.
This Ultra High Speed HDMI™ 4K120Hz UHD Cable is fully compliant to HDMI™ 2.1 standard to ensure smooth transfer of your Video and Audio signals over the full length of this Extension Cable.
Enhanced refresh rate features:
- Variable Refresh Rate (VRR) reduces or eliminates lag, stutter and frame tearing for more fluid motion in games
- Quick Media Switching (QMS) for movies and video eliminates the delay that can result in blank screens before content is displayed
-Quick Frame Transport (QFT) reduces latency.
Ultra High Speed HDMI™ 2.1 also supports Static- and Dynamic HDR10 metadata.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1379 |
| EAN | 8719214471620 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://club-3d.com/en/detail/2504/hdmi_aoc_cable_4k120hz_m-m_20m-65.6_ft/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Üldised omadused :. | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 20 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 110 g |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CAC-1379 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 16 g |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 552 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.002645 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.23 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| CnCode | 85444290 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Connector contacts plating | Gold |
| Product Net Weight | 0.552 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.64 kg |
| Summary | CLUB3D Ultra High Speed HDMI™ Certified AOC Cable 4K120Hz/8K60Hz Unidirectional M/M 20m/65.6ft. Cable length: 20 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Male, Connector contacts plating: Gold, HDMI version: 2.1, Audio Return Channel (ARC), Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Connector 1 dimensions (WxDxH) | 20 x 67 x 9 mm |
| Connector 2 dimensions (WxDxH) | 20 x 67 x 9 mm |
| Audio Return Channel (ARC) | Jah |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| Country of origin | China |
| HDMI version | 2.1 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Cable type | Round cable |
| Certification | ROHS, FCC, CE EMI |
| Connectors | HDMI Type A Male (labeled Source) - HDMI Type A Male (labeled Display) |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 230 mm |
| Package weight | 662 g |
| Package width | 230 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||