Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.44 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
• DESIGNED FOR LONG RANGE: Hybrid Active Optical HDMI™ 2.1 Cable delivers 8K60Hz beyond the length of standard copper cables, The fiber optic inner cores greatly reduce EMI for optimal signal quality and minimal degradation. Note: Cable is unidirectional. • PLENUM RATED: Ultra High Speed HDMI™ Hybrid AOC is Plenum-rated (CPR) for safe installation in plenum spaces, Suitable for ceiling, conduit, and in-wall cable runs, For use in commercial environments where compliance with fire codes(EN50575:2014+ A1:2016 / EN 13501-6:2014) must be considered. • VERSATILE PERFORMANCE: Full-featured HDMI™ 48Gbps enables Dynamic HDR processing for vibrant picture quality, 7.1 and 32-C®h audio w/eARC, Ideal for video walls, conference rooms, and dedicated video/media devices, Compatible with lower HDMI™ 2.0/1.4/1.2 specs. • QUALITY CONSTRUCTION: Shielded gold-plated connectors rated beyond 10,000 insertion cycles, Optical fiber core reinforced strands for tensile strength, Tested beyond 6,000 bending cycles at 120°, Labeled connector ends for Source and Display. • SPECS: Black, 30m / 98.42ft, Unidirectional, CPR Certified, Ultra High Speed HDMI™ supports FRL/HDR/DSC 1.2a/HDCP, EDID, CEC, DDC, Audio, 48Gbps, 8K60Hz/4K120Hz, 32 AWG, O.D.4.8mm/0.19in, Ideal for long cable runs.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1392 |
| EAN | 8719214473457 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/shop/cac-1392-1444#attr=614,615,616,619,632,2273,617,618,621,2666,620 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Üldised omadused :. | |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| .: Ekraan :. | |
| HDCP | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Jah |
| Kaabli pikkus | 30 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 112 g |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CAC-1392 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 6 g |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 48 Gbit/s |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Toote kaal | 720 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.0033075 cubm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 32 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Width | 0.075 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Magnetically shielded | Jah |
| Product Net Weight | 0.72 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.84 kg |
| Summary | CLUB3D HDMI™ Hybrid AOC Cable 8K60Hz/4K120Hz 30m / 98.42 ft. Cable length: 30 m, Connector 1: HDMI Type A (Standard), Connector 1 gender: Male, Connector 2: HDMI Type A (Standard), Connector 2 gender: Male, Connector contacts plating: Gold, HDMI version: 2.1, Data transfer rate: 48 Gbit/s, Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 8544 4290 |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| HDMI cable type | Ultra High Speed HDMI cable |
| Unidirectional | Jah |
| Connector contacts plating | Gold |
| Connector 1 | HDMI Type A (Standard) |
| Connector 2 | HDMI Type A (Standard) |
| HDMI version | 2.1 |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160/7680 x 4320 |
| Supported video modes | 2160p/4320p |
| Cable diameter | 4.8 mm |
| Cable type | Round cable |
| Connectors | 1x HDMI - 1x HDMI |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 75 mm |
| Package weight | 838 g |
| Package width | 210 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||