Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 9.98 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Indoor/outdoor WiFi 6 AP with 4 spatial streams, an integrated super antenna, and a gigabit passthrough port.
| Tootja | UBIQUITI |
| Tootekood | U6-MESH-PRO |
| EAN | 810084695180 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Access Point |
| Tootja koduleht | https://store.ui.com/us/en/collections/unifi-wifi-outdoor-long-range/products/u6-mesh-pro |
| .: Üldised omadused :. | |
| 5 GHz | Jah |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| .: Toimimine :. | |
| MIMO | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| WPA - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Antenni tüüp | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4/5 GHz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sustainability compliance | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | -30 — 60° C |
| Funktsioonid | |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 573.5 Mbit/s |
| 6 GHz | Ei |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 2400 Mbit/s |
| Mudeli originaalnimi | U6 Mesh Pro |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 181.2 mm |
| Sügavus | 60.2 mm |
| Kõrgus | 343.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 343.2 x 181.2 x 60.2 mm |
| Toote kaal | 819 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Muud andmed | |
| VLAN support | Jah |
| Wi-Fi 5 | Jah |
| Wi-Fi 6 | Jah |
| WPA3 | Jah |
| PoE adapter included | Jah |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.1Q |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Security algorithms | WPA/WPA2/WPA3/WPA-Enterprise/WPA-PSK |
| Reset button | Jah |
| Recommended usage | Indoor/outdoor |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Mounting kit | Jah |
| 2.4 GHz | Jah |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Product colour | White |
| Summary | Ubiquiti U6 Mesh Pro. 2.4 GHz, 5 GHz, Maximum data transfer rate: 2400 Mbit/s. Security algorithms: WPA, WPA-Enterprise, WPA-PSK, WPA2, WPA3. Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s. Power over Ethernet (PoE). Product colour: White. Power consumption (max): 9 W |
| Unit Calculated Weight | 2.5 kg |
| Product Net Weight | 0.819 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.01817 cubm |
| Units per Shipping Box | 3 |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| DC voltage range | 42.5 - 57 V |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| International Protection (IP) code | IPX6 |
| LED indicators | Jah |
| Placement | Pole,Wall |
| Quick start guide | Jah |
| Antenna Gain | 8 dB |
| Antenna gain level (max) | 8 dBi |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Frequency Band | 2.4 - 5 GHz |
| Housing material | Polycarbonate (PC) |
| Maximum data transfer rate | 2400 Mbit/s |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||