Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | KDTB0 |
| EAN | 6922794784475 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Adapter |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/ac650-usb-wi-fi-dual-band-network-adapter-with-high-gain-antenna-black?_pos=1&_psq=KDTB0&_ss=e&_v=1.0 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Mälu :. | |
| Component for | PC/Laptop |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | Not supported |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| Liides | WLAN |
| Antenn | |
| Antenna design | External |
| Antenna direction type | Directional |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11 b/g | Jah |
| IEEE 802.11a | Jah |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| IEEE 802.11n | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4/5 GHz |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 650 Mbps |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 45 mm |
| Sügavus | 19 mm |
| Kõrgus | 133 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Resource CD | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Antenna | Jah |
| MU-MiMO | Jah |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Calculated Volume | 0.000627 cubm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Product colour | Black |
| Summary | Vention USB Wi-Fi Adapter. Connectivity technology: Wired, Host interface: USB, Interface: WLAN. Maximum data transfer rate: 633 Mbit/s, Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz). Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Internal | Ei |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11/Windows 7/Windows 8 |
| Antenna Gain | 6 dB |
| Antenna gain level (max) | 6 dBi |
| Connectivity Technology | Wired |
| Frequency range | 2.4 - 5 GHz |
| Housing material | ABS |
| Maximum data transfer rate | 633 Mbit/s |
| WLAN data transfer rates supported | 200/433 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||