Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
AC650 USB Wi-Fi Dual Band Bluetooth Adapter With High Gain Antenna Black.
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | KDUB0 |
| EAN | 6922794784482 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Adapter |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/ |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | WLAN |
| Antenn | |
| Antenna design | External |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 650 Mbps |
| Nupud | |
| Sisendi tüüp | USB |
| Muud andmed | |
| Security algorithms | WPA/WPA2 |
| USB connector form factor | Straight |
| Product colour | Black |
| Summary | Vention KDUB0. Connectivity technology: Wired, Host interface: USB, Interface: WLAN. Maximum data transfer rate: 433 Mbit/s. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000627 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Height | 0.19 |
| Antenna | Jah |
| Internal | Ei |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 7/Windows 8/Windows 8.1/Windows XP |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Connectivity Technology | Wired |
| Frequency range | 2.4 - 5 GHz |
| Maximum data transfer rate | 433 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
