Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-LINK TL-MR100
300 Mbps Wireless N 4G LTE Router
Cutting-edge 4G network
Share internet access with up to 32 Wi-Fi devices and enjoy download speeds of up to 150 Mbps
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | TL-MR100-OUTDOOR |
| EAN | 1210002601641 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | 3G/4G Modem |
| Tootja koduleht | www.tp-link.com/uk/home-networking/5g-4g-router/tl-mr100-outdoor/ |
| Antenn | |
| Antennide arv | 2 |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| Wi-Fi laineala | 2.4 GHz |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12V/1A DC |
| Muud funktsioonid | |
| Saatevõimsus | 20 dBm |
| Andmeedastuskiirus | 300 Mbps |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 226.6 x 100x 54.7mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.082 |
| Unit Box Length | 0.283 |
| Unit Box Width | 0.237 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0055 cubm |
| Product Net Weight | 0.25 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.28 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
