Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | IMOU |
| Tootekood | LC-CDR8411-W-T800 |
| EAN | 6939554951244 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.imou.com/en/search |
| .: Üldised omadused :. | |
| Pistiku tüüp | USB-C |
| .: Mälu :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 3 " |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 162.5 mm |
| Sügavus | 137.5 mm |
| Kõrgus | 62 mm |
| Toote kaal | 750 g |
| Muud andmed | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Number of cameras | 1 |
| G-shock sensor | Jah |
| Summary | Imou S800PRO. HD type: 4K Ultra HD, Main camera resolution: 3840 x 2160 pixels, Main camera viewing angle: 123°. Display diagonal: 7.62 cm (3"). Compatible memory cards: MicroSD (TransFlash), Maximum memory card size: 256 GB. Image formats supported: JPEG. Interface type: USB-C |
| Unit Calculated Weight | 0.616 kg |
| Product Net Weight | 0.616 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.002151 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Box Width | 0.155 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Built-in display | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Image formats supported | JPEG |
| Power source type | DC |
| Video compression formats | H.265 |
| Built-in microphone | Jah |
| Main camera resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Main camera sensor size | 1/2.9 " |
| Main camera viewing angle | 123 ° |
| Maximum frame rate | 25 fps |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||