Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Universal Compatibility – Works seamlessly with both iPhone and Android devices via USB Type-C® connection.
Fast & Safe Charging – Delivers up to 30W power with Power Delivery 3.0, while protecting devices from overcurrent, overload, short circuits, and overheating.
Multi-Protocol Support – Compatible with various charging protocols for iPad, iPhone, Android, and more.
Portable & Stylish – Lightweight, available in multiple colors, and certified to meet UL, CE, and FCC safety standards.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-3021 |
| EAN | 8719214473402 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/ |
| .: Toimimine :. | |
| Fast charging technology | Power Delivery |
| USB Power Delivery up to | 30 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri toide | 30 W |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 30 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS/UL |
| Paper/cardboard packaging weight | 17 g |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Mudeli originaalnimi | CAC-3021 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 3 g |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 88 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 23 mm |
| Toote kaal | 60 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Hanging box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.0004725 cubm |
| Wireless Charging | Ei |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.035 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Weight | 0.15 kg |
| Summary | CLUB3D 2-Pack USB C Charger 30 Watt Whit. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Smartphone, Universal. Input voltage: 100 - 240 V. USB Type-C ports quantity: 1, Fast charging, Power protection features: Over current, Over voltage, Overheating, Short circuit. Product colour: Pink |
| Product colour | Pink |
| Harmonized System (HS) code | 8504 4095 |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Power plug type | Type C |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone/Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Overheating/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Maximum power | 30 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||