Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1922 |
| EAN | 8719214472795 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/shop/cac-1922-1258?search=CAC-1922&order=name+asc#attr=2795,1750,1751,1954,1879 |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 63 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 18 W |
| Port 2 output power | 45 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 12 g |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 4 g |
| Muud andmed | |
| Harmonized System (HS) code | 8504 4095 |
| Product colour | Black |
| Summary | CLUB3D Notebook / Laptop Power Car Charger 63 Watt. Charger type: Auto, Power source type: Cigar lighter, Charger compatibility: Laptop. Maximum output voltage: 24 V. USB 2.0 ports quantity: 1, USB Type-C ports quantity: 1, Power protection features: Over current, Over voltage, Overload, Short circuit. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000252 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.06 |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Maximum Output Voltage | 24 V |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| Charger type | Auto |
| Charger compatibility | Laptop |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| LED indicators | Jah |
| Power protection features | Over current/Over voltage/Overload/Short circuit |
| Power source type | Cigar lighter |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
