Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Club3D CAC-1905 Travel Charger PPS 65W GAN technology, Single port USB Type-C, Power Delivery(PD) 3.0 Support. Compact size & Superior Performance: GAN technology chipset makes this charger 50% smaller than a 65W MacBook chager, small enough to carry anywhere.The Programmable Power Supply(PPS) 65W wall charger match a variety of PD devices from smart phones to laptops, one for all making charging simple. This wide compatibility charger will be your convenient companion during your business trip or vacation.
The Power Charger is light weight without compromising on Quality and safety. By adopting Power Delivery(PD) charging technology, this versatile Power Charger provides you with charging function through USB Type-C interface, you can charge any connected Mobilephone / Tablet / NoteBook. Furthermore all it needs is a free USB Type-C port on your Dock/NoteBook/Tablet/ Mobile phone to be charged via the bundled USB cable.
Charging:
By adopting PD 3.0 Charging technology and charging function through USBType-C interface the Club3D Power Charger offers versatile and unique functionality. It will charge your devices up to 65 Watts. Built-in safeguards protect your devices against excessive current, overcharging and overheating(OCP-OTP-SCP-OVP).
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1905EU |
| EAN | 8719214472283 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/quick-view/2594/travel_charger_pps_65w_gan_technology_single_port_usb_type_c_power_delivery(pd)_3.0_support/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Brändiühilduvus | Universal |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 65 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC)/RoHS |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 28.7 mm |
| Kõrgus | 26.2 mm |
| Toote kaal | 92 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to USB Type-C |
| Muud andmed | |
| Unit Box Width | 0.055 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Charger compatibility | Universal |
| Charger type | Indoor |
| Unit Box Height | 0.11 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0007865 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| Summary | CLUB3D Travel Charger 65W GAN technology, Single port USB Type-C, Power Delivery(PD) 3.0 Support. Charger type: Indoor, Power source type: AC, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 100 - 240 V. USB Type-C ports quantity: 1, Power protection features: Over current, Short circuit. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Plug and Play | Jah |
| Power protection features | Over current/Short circuit |
| Power source type | AC |
| Input frequency | 50 / 60 Hz |
| Package depth | 130 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 176 g |
| Package width | 110 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||