Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.42 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The Club 3D CAC-1906 Travel Charger 132W GAN technology, Four port USB Type-A and -C, Power Delivery(PD) 3.0 Support. This product is a high-performance, low weight travel charger with a maximum output power of 132W. Equipped with 3 USB Type-C ports and 1 Type-A port, the total output supports up to 132W, which can meet the needs of charging four devices at the same time. Compatible with multiple devices (support mobile phones,tablets and laptops). It is a convenient companion during travel and for business! Compact size & Superior Performance: GAN technology makes this charger 50% smaller than a 132W MacBook charger, small enough to carry anywhere.The 132W wall charger match a variety of PD devices from smart phones to laptops, one for all making charging simple. The Power Charger is light weight without compromising on Quality and safety. By adopting Power Delivery(PD) charging technology, this versatile Power Charger provides you with charging function through USB Type-C interface, you can charge any connected Mobilephone / Tablet / NoteBook.
Charging:
By adopting PD 3.0 Charging technology and charging function through USBType-C interface the Club 3D Power Charger offers versatile and unique functionality. It will charge your devices up to 132Watts. Built-in safeguards protect your devices against excessive current, overcharging and overheating.
| Tootja | CLUB3D |
| Tootekood | CAC-1906 |
| EAN | 8719214472276 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.club-3d.com/en/detail/2596/travel_charger_132w_gan_technology_four_port_usb_type_a_and_c_power_delivery(pd)_3.0_support/ |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB Type-C ports quantity | 3 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendpinge | 100 - 240 V |
| .: Võimsus :. | |
| Port 1 output power | 100 W |
| Port 3 output current | 2.22 A |
| Port 2 output power | 20 W |
| Port 3 output power | 12 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Paper/cardboard packaging weight | 63 g |
| Funktsioonid | |
| USB Power Delivery revision | 3.0 |
| Logistika andmed | |
| Plastic packaging weight | 5 g |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 109 mm |
| Sügavus | 86 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Toote kaal | 487 g |
| .: Pakendi sisu :. | |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Muud andmed | |
| Summary | CLUB3D Travel Charger 132W GAN technology, Four port USB Type-A and -C, Power Delivery(PD) 3.0 Support. Charger type: Indoor, Power source type: DC, Charger compatibility: Universal. Input voltage: 100 - 240 V. USB Type-C ports quantity: 3, Power protection features: Overload, Short circuit. Product colour: Black |
| Charger type | Indoor |
| Output current (5V) | 3 A |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Unit Box Width | 0.045 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0013781 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.62 kg |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 8504 4095 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Output current (12V) | 3 A |
| Output current (9V) | 3 A |
| Gallium nitride (GaN) transistors | Jah |
| Total paper/cardboard packaging weight | 126 g |
| Total plastic packaging weight | 10 g |
| Charger compatibility | Universal |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Plug and Play | Jah |
| Power protection features | Overload/Short circuit |
| Power source type | DC |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Maximum power | 132 W |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 45 mm |
| Package weight | 594 g |
| Package width | 175 mm |
| Port 1 output current | 3 A |
| Port 2 output current | 5 A |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||