Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.19 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
The latest Intel® Core™ Ultra processors (Series 2) enable you to use the most AI experiences across desktop, mobile and edge—making everything you do easier, faster, and better.
| Tootja | INTEL |
| Tootekood | BX80768225F S RQD2 |
| EAN | 5032037282383 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori mudel | 225F |
| Protsessori harud | 10 |
| Protsessori vahemälu | 20 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| .: Mälu :. | |
| Maksimaalne sisemälu | 192 GB |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| .: Protsessori spetsiifilised funktsioonid :. | |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel® Boot Guard | Jah |
| Muud näitajad | |
| Intel® Speed Shift Technology | Jah |
| Idle States | Jah |
| Processor codename | Arrow Lake |
| Maximum number of PCI Express lanes | 24 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Memory types supported by processor | DDR5-SDRAM |
| PCI Express slots version | 4.0/5.0 |
| Supported instruction sets | AVX 2.0/SSE4.1/SSE4.2 |
| Thermal Monitoring Technologies | Jah |
| Memory channels | Dual-channel |
| Market segment | Desktop |
| Scalability | 1S |
| Launch date | Q1'25 |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Jah |
| Intel® Standard Manageability (ISM) | Jah |
| CnCode | 85423190 |
| Performance cores | 6 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Unit Box Length | 0.105 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Efficient-core boost frequency | 4.4 GHz |
| Use conditions | PC/Client/Tablet |
| Discrete graphics card | Ei |
| L2 cache | 22528 KB |
| AI software frameworks supported by CPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| Intel® Turbo Boost Technology | 2.0 |
| Intel® Secure Key | Jah |
| Intel® AES New Instructions (Intel® AES-NI) | Jah |
| Windows Studio effects support | Jah |
| Total processor performance up to | 19 TOPs |
| Sparsity support | Jah |
| On-board graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Embedded options available | Ei |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Summary | Intel Core Ultra 5 225F. Processor family: Intel Core Ultra 5, Processor socket: LGA 1851 (Socket V1), Package type: Box. Neural processor unit (NPU): Intel AI Boost, AI software frameworks supported by NPU: DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN, Total processor performance up to: 19 TOPs. Memory channels: Dual-channel, Maximum internal memory supported by processor: 192 GB, Memory types supported by processor: DDR5-SDRAM. Market segment: Desktop, Use conditions: PC/Client/Tablet, PCI Express slots version: 4.0, 5.0. L2 cache: 22528 KB, Maximum internal memory: 192 GB |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Unit Calculated Weight | 0.474 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001248 cubm |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Jah |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jah |
| Intel 64 | Jah |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Jah |
| Intel Trusted Execution Technology | Jah |
| Direct Media Interface (DMI) Revision | 4.0 |
| Efficient-core base frequency | 2.7 GHz |
| Efficient cores | 4 |
| Performance-core boost frequency | 4.9 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Mode-based Execute Control (MBE) | Jah |
| Performance-core base frequency | 3.3 GHz |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Jah |
| Processor base power | 65 W |
| Maximum turbo power | 121 W |
| Maximum number of DMI lanes | 8 |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Jah |
| Intel® Thread Director | Jah |
| Processor ARK ID | 241069 |
| Pakendi tüüp | Box |
| Tootja koduleht | https://www.intel.com/content/www/us/en/products/sku/241069/intel-core-ultra-5-processor-225f-20m-cache-up-to-4-90-ghz/ordering.html |
| Mudeli number | 225F |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.9 GHz |
| Maximum internal memory supported by processor | 192 GB |
| Maximum operating temperature | 105 °C |
| Memory clock speeds supported by processor | 6400 MHz |
| Processor Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| Status | Launched |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||