Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Launched by Dahua Technology, WizSense is a series of AI products and solutions that adopt independent AI chip and deep learning algorithm. It focuses on human and vehicle with high accuracy, enabling users to fast act on defined targets. Based on Dahua's advanced technologies, WizSense provides intelligent, simple and inclusive products and solutions.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | DH-XVR1B08-I/T |
| EAN | 6939554956775 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/HDCVI-Recorders/Cooper-I-Series/XVR1B08-I/T |
| .: Üldised omadused :. | |
| Toitevoolu tüüp | DC |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | G.711/G.711u/PCM |
| .: Võrgustumine :. | |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Embedded LINUX |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 7 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 197 mm |
| Sügavus | 204.3 mm |
| Kõrgus | 41.5 mm |
| Toote kaal | 570 g |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.006003 cubm |
| Supported network protocols | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4; IPv6; RTSP; UDP; NTP; DHCP; DNS; SMTP; UPnP; IP Filter; FTP; DDNS; SNMP; Alarm Server; P2P; Auto Registration; IP Search (Supports IP camera, DVR, NVS, etc.) |
| VGA (D-Sub) output ports | 1 |
| Channels quantity | 8 channels |
| BNC input ports | 8 |
| Unit Box Height | 0.24 |
| Unit Box Length | 0.33 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| CnCode | 85219000 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Weight | 1.02 kg |
| Summary | Dahua Technology DH-XVR1B08-I/T. Product colour: Black, Audio formats supported: G.711, G.711u, PCM, Channels quantity: 8 channels. Video resolutions: 1280 x 1024,1280 x 720,1920 x 1080. Ethernet interface type: Fast Ethernet, Supported network protocols: HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4; IPv6; RTSP; UDP; NTP; DHCP; DNS; SMTP; UPnP; IP Filter; FTP; DDNS;.... SSD interface: SATA. Power supply type: DC, DC voltage: 12 V, Power consumption (typical): 7 W |
| Product colour | Black |
| SSD interface | SATA |
| DC current (max) | 1.5 A |
| DC voltage | 12 V |
| Dual stream support | Jah |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Internal | Ei |
| USB connectivity | Jah |
| Certification | CE-LVD: IEC 62368-1:2014 CE-EMC: EN IEC 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 55032:2015+A11:2020, EN 55035:2017+A11:2020, EN 55024:2010+A1:2015, EN 50130-4:2011+A1:2014 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Package depth | 64 mm |
| Package height | 240 mm |
| Package weight | 970 g |
| Package width | 332 mm |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Video resolutions | 1280 x 1024/1280 x 720/1920 x 1080 pixels |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||