Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.95 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Era Color: fashion edition with DKNY cover
The PocketBook Era Color transforms digital reading with its 7-inch E Ink Kaleido™ 3 color display. Comics, manga, magazines, and non-fiction come alive in vivid, eye-friendly colors with a glare-free reading experience. High black-and-white contrast ensures crisp, sharp text and exceptional comfort.
| Tootja | POCKETBOOK |
| Tootekood | PB700K3-7-DKNY-WW |
| EAN | 7640152097980 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | pocketbookstore.com/products/pocketbook-era-color-e-reader |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Beige |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Mono |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori seeria | Quad Core (1.8 GHz) |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 1024 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani resolutsioon | 1264x1680 |
| Ekraani diagonaal | 7" |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Pocketbook Era Color DKNY Edition |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 134.3 × 155 × 7.8 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | E-reader, USB Type-C cable, documents |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.48 kg |
| Product Net Weight | 0.235 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0008059 cubm |
| Unit Box Width | 0.157 |
| Unit Box Length | 0.177 |
| Unit Box Height | 0.029 |
| Storage Capacity | 32GB |
| USB-C | 1 |
| Wireless LAN | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
