Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
> Max. 30 fps@1080p
> Smart IR Illumination
> 30 m illumination distance
> Super Adapt
> Built-in Mic
> 2.8 mm fixed lens (2.8 mm optional)
> CVI/CVBS/AHD/TVI switchable
> IP67, 12 VDC
> Field of View: 102°
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | HAC-HFW1200RL-0280B-S6 |
| EAN | 6937552402140 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/HDCVI-Cameras/Lite-Series/1080P/1080-P/HAC-HFW1200RL(-A)=S6 |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bullet |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 69.7 mm |
| Kõrgus | 161.6 mm |
| Toote kaal | 190 g |
| Muud andmed | |
| Number of effective pixels (H x V) | 1920 x 1080 pixels |
| Product colour | White |
| Unit Calculated Weight | 0.26 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001072 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.174 |
| Unit Box Length | 0.08 |
| Unit Box Height | 0.077 |
| Effective Sensor Resolution | 2 pixels |
| Camera shutter type | Electronic |
| DC output voltage | 12 |
| Camera shutter speed | PAL: 1/25 s–1/100,000 s, NTSC: 1/30 s–1/100,000 s s |
| Connectivity Technology | Wired |
| Fixed focal length | 2.8 mm |
| Minimum Illumination | 0.001 lx |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
