Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
RJ45 DUST COVERS
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | PR5MEC32 |
| EAN | 4779051841547 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.teltonika-networks.com/products/accessories/other-2/rj45-dust-covers |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 10.3 x 12.6 x 7.5 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Unit Box Width | 0.025 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 4.375E-05 cubm |
| Product Net Weight | 0.0027 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.01 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
