Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
TP-Link EH210. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall. Laius: 58 mm, Sügavus: 53 mm, Kõrgus: 18,4 mm. Kogus pakis: 1 tk
| Tootja | TP-LINK |
| Tootekood | EH210 |
| EAN | 1210002604031 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.tp-link.com/uk/home-networking/usb-ethernet-adapter/eh210/ |
| .: Disain :. | |
| Korpuse materjal | Metall |
| Toote värv | Must |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| RJ-45 väljundpordid | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 3 |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| RJ-45 sisendpordid | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 58 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 58×53×18.4 mm |
| Sügavus | 53 mm |
| Kõrgus | 18,4 mm |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1× Ethernet Splitter (EH210) 1× USB Power Cable 1× Cat 5e Ethernet Cable Quick Installation Guide |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 0.19 kg |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0007673 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.091 |
| Unit Box Length | 0.136 |
| Unit Box Height | 0.062 |
| USB-C | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
