Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.76 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
305m F/UTP CAT6 Network Cable (White,LSZH,CPR Dca)
> Oxygen free copper (99.97% purity)
> 305 m (1000 ft)/carton F/UTP CAT6, power over Ethernet, compatible with one cable.
> High-purity oxygen-free copper conductor material.
> Customized LSZH outer sheath; CE CPR Dca flame retardant class certified.
> 10-year warranty.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | PFM923I-6FN-CD-WHITE |
| EAN | 6939554981715 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Accessories/Cabling/Cables/Network-Cable/PFM923I-6FN-CD |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 305 m |
| Muud andmed | |
| Cable shielding | F-UTP |
| Unit Box Height | 0.431 |
| Unit Box Length | 0.435 |
| Unit Box Width | 0.215 |
| Cable category | CAT 6 |
| Units per Shipping Box | 2 |
| Unit Calculated Volume | 0.05191 cubm |
| Product Net Weight | 12 kg |
| Unit Calculated Weight | 15 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
