Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
STND-LRB stand with 360° rotation for laptops and tablets
| Tootja | AXAGON |
| Tootekood | STND-LRB |
| EAN | 8595247909206 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 232 mm |
| Sügavus | 58 mm |
| Laius | 260 mm |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.27 |
| Unit Box Width | 0.24 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Volume | 0.004924 cubm |
| Product Net Weight | 1.095 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.33 kg |
| Tootja koduleht | www.axagon.eu/en/products/stnd-lrb |
| Mudel | STND-LRB |
| Option for Models | 10"–17.3" laptops or other devices |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
