Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 16.48 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Boost workflows with affordable AMD power and DDR5 efficiency
The HP 255R 15.6 inch G10 Notebook provides essential business-ready features in a thin and light design that’s easy to take everywhere you go. This laptop is powered for productivity with a robust AMD processor[2], super-fast DDR5 memory, and storage options—all at a price you can value.
| Tootja | HP |
| Tootekood | AD1U9ET |
| EAN | 199764743541 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 2.9 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori mudel | 7535U |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.5 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | FreeDOS |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 41 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 359.8 mm |
| Sügavus | 236 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/Power on |
| Trial software | McAfee Online Protection 30-day trial |
| Market positioning | Everyday |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Keyboard included | Jah |
| Processor manufacturer | AMD |
| NTSC coverage (typical) | 45 % |
| HP segment | Business |
| NVMe | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| HP Connection Optimizer | Jah |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT/TCO |
| Sustainability compliance | Jah |
| UNSPSC-code | 43211503 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.305 |
| Unit Box Length | 0.525 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0112088 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.38 kg |
| Product colour | Silver |
| Colour name | Turbo silver |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Display bezel technology | Narrow Border |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199764044150, 199896298209 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Memory data transfer rate | 4800 MT/s |
| SSD interface | PCI Express |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 660M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABD) 199764044150; (BED) 199896298209 |
| Front camera HD type | HD |
| Spill-resistant keyboard | Jah |
| Original brand name | HP |
| Low halogen | Jah |
| Keyboard colour name | Flint opaque |
| HP Documentation | Jah |
| HP front camera | HP Webcam |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| HP Support Assistant | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 39.6 cm |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Tootja koduleht | www8.hp.com |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1660 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Country of origin | China/Thailand |
| Full-size keyboard | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4b |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Microphone in | Jah |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Jah |
| USB Sleep-and-Charge ports | 1 |
| Battery weight | 190 g |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Height (front) | 11.7 mm |
| Height (rear) | 15.7 mm |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Mudeli originaalnimi | 255R G10 |
| Number of speakers | 2 |
| Package depth | 483 mm |
| Package height | 305 mm |
| Package width | 69 mm |
| Panel Type | IPS |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||