Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.33 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | LENOVO |
| Tootekood | 83K100CQRM |
| EAN | 198156889928 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | IdeaPad |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.3 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-13420H |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.6 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 24 GB |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Ei |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 343.4 mm |
| Sügavus | 239.5 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/HDD/Power on/Supervisor |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Anti-glare screen | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Performance cores | 4 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Unit Box Height | 0.3 |
| Unit Box Length | 0.47 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.6 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.009165 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.48 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Ei |
| Summary | Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i5, Processor model: i5-13420H. Display diagonal: 38.9 cm (15.3"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics. Product colour: Grey. Weight: 1.59 kg |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Luna Grey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Efficient cores | 4 |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum turbo power | 95 W |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| WWAN | Not installed |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.lenovo.com/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1590 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 1200:1 |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Dolby Audio |
| Built-in microphone | Jah |
| Certification | ErP Lot 6/26 RoHS compliant MIL-STD-810H |
| Continuous video playback time | 14.5 h |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height (front) | 16.9 mm |
| Height (rear) | 17.9 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium,Polycarbonate (PC) |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Mudeli originaalnimi | Slim 3 15IRH10 |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95 % |
| Panel Type | IPS |
| Speaker power | 2 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||