Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.85 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | LENOVO |
| Tootekood | 83KA003VRM |
| EAN | 198156889898 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | IdeaPad |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.3 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3.3 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 8840HS |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 24 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 60 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 343.4 mm |
| Sügavus | 239.5 mm |
| Muud näitajad | |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Colour Gamut | 45 % |
| Unit Box Height | 0.3 |
| Unit Box Length | 0.47 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00987 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.52 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Summary | Lenovo IdeaPad Slim 3 15AHP10. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor model: 8840HS, Processor frequency: 3.3 GHz. Display diagonal: 38.9 cm (15.3"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Product colour: Blue. Weight: 1.63 kg |
| Product colour | Blue |
| Colour name | Cosmic Blue |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| NPU performance up to | 16 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 780M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Total processor performance up to | 38 TOPs |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Front camera HD type | HD |
| Processor base power | 28 W |
| WWAN | Not installed |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.lenovo.com/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1630 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Motherboard chipset | AMD SoC |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Built-in microphone | Jah |
| Certification | RoHS |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Height (front) | 16.9 mm |
| Height (rear) | 17.9 mm |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium,Polycarbonate (PC) |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Mudeli originaalnimi | Slim 3 15AHP10 |
| Panel Type | IPS |
| Speaker power | 2 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||