Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 20.95 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Elevate Your Computing Experience
Equipped with Intel® Core™ processor (Series 1), the Lenovo V15 Gen 5 laptop tackles demanding applications and multitasking with ease. Dual memory slots mean fast loading times and no storage worries. Plus, elevate your productivity right at your fingertips — just press the dedicated Copilot key to connect with AI-powered assistance in Windows 11 Pro.
Budget-Friendly & Stylish
Lenovo V15 Gen 5 (15″ Intel) laptop is deal for budget-conscious businesses, balancing affordability and efficiency. It also features recycled materials in key components like power adapter and battery enclosure. On top of its killer performace; it also looks the part. Its sleek design ensures that it fits perfectly into any professional environment.
Stay Connected & Productive
With a versatile array of ports, the Lenovo V15 Gen 5 (15″ Intel) laptop ensures seamless connectivity to other devices. Swiftly transfer data, link to an external display, and enjoy stable and secure wired or wireless internet connections. Plus, you’ll love the HD camera quality for productive meetings that are crisp and clear.
| Tootja | LENOVO |
| Tootekood | 83GW007URI |
| EAN | 199271997321 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | V Series |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-13620H |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Ei |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 47 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50/60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 359.2 mm |
| Kõrgus | 18.3 mm |
| Sügavus | 235.8 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/HDD/Power on/User |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Anti-glare screen | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Performance cores | 6 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Unit Box Height | 0.295 |
| Unit Box Length | 0.49 |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01012 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.49 kg |
| Summary | Lenovo V15 G5 IRL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel® Core™ i7, Processor model: i7-13620H. Display diagonal: 39.6 cm (15.6"), HD type: Full HD, Display resolution: 1920 x 1080 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® UHD Graphics. Product colour: Black. Weight: 1.61 kg |
| Product colour | Black |
| Colour name | Business Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® UHD Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Audio chip | Senary SN6147 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| M.2 SSD size | 2242 (22 x 42 mm) |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | HD |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Spill-resistant keyboard | Jah |
| Efficient cores | 4 |
| Processor base power | 45 W |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| WWAN | Not installed |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_V15_G5_IRL?M=83GW007URI |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1610 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4b |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 500:1 |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Battery life (max) | 8.9 h |
| Built-in microphone | Jah |
| Certification | ENERGY STAR® 8.0 EPEATT Gold Registered[4] ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 9.0 |
| Continuous video playback time | 11.2 h |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Polycarbonate (PC) |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Mudeli originaalnimi | V15 G5 IRL |
| Operating relative humidity (H-H) | 8 - 95 % |
| Panel Type | TN |
| Speaker power | 1.5 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | 5 - 43 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||