Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 26.27 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
More Intelligent, More Productive, More Secure
Experience effortless productivity with the ASUS Vivobook S16, your ideal companion for everyday life. Whether for work, study, or play, this laptop helps you power through any task, designed to be more productive, intelligent, and secure. Its sleek metallic design is both practical and stylish, with up to AMD Ryzen™ AI processor and up to 19 hours of battery life to ensure all-day productivity. Enjoy stunning visuals on the vibrant 16:10 FHD OLED or IPS 144Hz display and immersive sound for better video calls and streaming. Built for a balanced lifestyle, the ASUS Vivobook S16 does more for you, giving you back time to enjoy life’s everyday moments.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB16F1-M009T0 |
| EAN | 4711636281355 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | VivoBook Series |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| Ekraani pind | Gloss |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 12 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 5 |
| Protsessori mudel | 220 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori harud | 16 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 357 mm |
| Sügavus | 250.6 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT Silver |
| Colour Gamut | 45 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 200 Series |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.065 |
| Unit Box Length | 0.485 |
| Unit Box Width | 0.31 |
| Removable battery | Ei |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Compliance certificates | REACH |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.009773 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Summary | ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP011W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 5, Processor model: 220, Processor frequency: 12 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 740M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Matte Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| NPU performance up to | 16 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 740M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| Total processor performance up to | 38 TOPs |
| Face recognition | Jah |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| L2 cache | 6 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s14-m3407/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1700 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height (front) | 15.9 mm |
| Height (rear) | 17.9 mm |
| Housing material | Aluminium,Plastic |
| Mudeli originaalnimi | S16 |
| Panel Type | IPS-Level |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||