Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 26.30 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Victus Gaming Laptop 15-fb3040nw (C3BX0EA).
| Tootja | HP |
| Tootekood | C3BX0EA |
| EAN | 199485516349 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Victus |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 15.6 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1080 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 7445HS |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR6 |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | English |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | FreeDOS |
| .: Protsessori spetsiifilised funktsioonid :. | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 70 Wh |
| AC-adapteri toide | 200 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 357.9 mm |
| Kõrgus | 23.5 mm |
| Sügavus | 255 mm |
| Muud näitajad | |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Jah |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jah |
| Password protection | Jah |
| Intel Trusted Execution Technology | Jah |
| Embedded options available | Ei |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jah |
| Password protection type | BIOS/Power on |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Non-ECC | Jah |
| Stylus pen | Ei |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Anti-glare screen | Jah |
| Island-style keyboard | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Keyboard included | Jah |
| HP Security tools | Trusted Platform Module (Firmware TPM) support |
| Processor manufacturer | AMD |
| HP segment | Home |
| NVMe | Jah |
| HP Smart AC adapter | Jah |
| RGB colour space | NTSC |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT/EPEAT Silver |
| Sustainability compliance | Jah |
| Colour Gamut | 45 % |
| Introduction year | 2023 |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.52 |
| Unit Box Width | 0.305 |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.011102 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.25 kg |
| Product colour | Black |
| Colour name | Mica silver |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 6 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 120 |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 16 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 140 |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 197497684414 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete graphics card memory | 6 GB |
| SSD interface | PCI Express |
| SSD memory type | TLC |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel Iris Xe Graphics |
| On-board graphics card model | Intel Iris Xe Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN controller model | MediaTek MT7921 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Intel® Turbo Boost Technology | Jah |
| Front camera HD type | HD |
| Original brand name | HP |
| Keyboard colour name | Mica silver |
| HP front camera | HP Wide Vision HD |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Number of free internal memory expansion slots | 2 |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Display response rise/fall | 9 ms |
| Product design | Paint finish |
| Memory slots (available) | 2 |
| MIMO type | Multi User MIMO |
| HP Audio Boost | Jah |
| HP Software provided | HP CoolSense; HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; OMEN Gaming Hub; myHP |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| HP Imagepad | Jah |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 39.6 cm |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| ECC | Ei |
| Tootja koduleht | www8.hp.com |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 2290 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Country of origin | China/Thailand |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Full-size keyboard | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Speakers manufacturer | Bang & Olufsen |
| USB Sleep-and-Charge | Jah |
| USB Sleep-and-Charge ports | 2 |
| Audio system | B&O PLAY |
| Battery life (max) | 16.5 h |
| Battery weight | 280 g |
| Built-in microphone | Jah |
| Continuous video playback time | 10.5 h |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Intel Flex Memory Access | Jah |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Mudeli originaalnimi | 15-fb3040nw |
| Number of speakers | 2 |
| Panel Type | IPS |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||