Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 36.01 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Brighten your vision
Everything is smoother with the powerful ASUS Vivobook 16 OLED, the feature-packed laptop with a brilliant 120 Hz1 OLED HDR2 display that has a cinema-grade 100% DCI-P3 gamut. And everything’s easier too, thanks to user-friendly features including a 180° lay-flat hinge, a physical webcam shield and dedicated function keys to turn your mic on or off. Your health is in safe hands with ASUS Antimicrobial Guard Plus protecting frequently-touched surfaces, and the bigger touchpad is now more finger-friendly. Enjoy the smooth power of Vivobook 16 OLED!
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB1831-M00150 |
| EAN | 4711636353458 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | VivoBook Series |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16 " |
| Ekraani resolutsioon | 1920 x 1200 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | WUXGA |
| LED-tagantvalgustus | Jah |
| Ekraani pind | Gloss |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3.2 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 170 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.75 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 1x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The redemption duration from September 15, 2021 to August 31, 2026. |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| AC-adapteri toide | 68 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 358.7 mm |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Sügavus | 249.5 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers; McAfee 30 days free trial |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT Silver |
| Colour Gamut | 95 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 100 Series |
| Introduction year | 2023 |
| Unit Box Height | 0.305 |
| Unit Box Length | 0.485 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| Compliance certificates | REACH |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.009615 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.82 kg |
| Summary | ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor model: 170, Processor frequency: 3.2 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: WUXGA, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 680M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Indie Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Low Blue Light technology | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 680M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 2 |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| L2 cache | 4 MB |
| Front camera HD type | HD |
| Display response rise/fall | 0.2 ms |
| Maximum display brightness (HDR) | 500 cd/m² |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-16-oled-m1605/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.4 A |
| Toote kaal | 1880 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 1.4 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board + SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | SonicMaster |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Front camera resolution | 1280 x 720 pixels |
| Housing material | Plastic |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Mudeli originaalnimi | M1605NAQ-SH035W |
| Panel Type | OLED |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||