Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 57.73 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
MacBook Pro
14‑inch model. Now supercharged by M5.
| Tootja | APPLE |
| Tootekood | MDE04ZE/A |
| EAN | 195950489194 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | MacBook Pro |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14.2 " |
| Ekraani resolutsioon | 3024 x 1964 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Apple M |
| Protsessori mudel | M5 |
| Protsessorituumad | 10 |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SDXC |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Trackpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS Tahoe |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 72.4 Wh |
| AC-adapteri toide | 70 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 312.6 mm |
| Kõrgus | 15.5 mm |
| Sügavus | 221.2 mm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Everyday |
| Intel® Optane™ Memory module installed | Ei |
| Number of microphones | 3 |
| Display glass type | Standard glass |
| Processor manufacturer | Apple |
| Mobile network generation | Not supported |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision/Extreme Dynamic Range (XDR)/High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Jah |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 3 |
| Performance cores | 4 |
| Processor generation | Apple M 5th Gen |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.075 |
| Unit Box Length | 0.4 |
| Unit Box Width | 0.305 |
| Introduction month | October |
| Warranty period | 1 year(s) |
| Display technology marketing name | Liquid Retina XDR |
| On-board GPU manufacturer | Apple |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00915 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.73 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Summary | Apple MacBook Pro 14-inch : M5 chip with 10‑core CPU and 10‑core GPU, 16GB, 512GB SSD - Space Black. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Apple M, Processor model: M5. Display diagonal: 36.1 cm (14.2"), Display resolution: 3024 x 1964 pixels. Internal memory: 16 GB. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Apple GPU. Operating system installed: macOS Tahoe. Product colour: Black. Weight: 1.55 kg |
| Product colour | Black |
| Brand specific technologies | Wide color (P3) |
| Colour name | Space Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 96 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 60 W |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Charging port type | MagSafe 3 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Apple |
| On-board graphics card model | Apple GPU |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ray tracing acceleration | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Maximum shipping altitude | 10500 m |
| On-board graphics card 4K support | Jah |
| Maximum display brightness (HDR) | 1600 cd/m² |
| Number of external displays supported | 2 |
| True Tone technology | Jah |
| Neural processor unit (NPU) cores | 16 |
| On-board graphics card 6K support | Jah |
| On-board graphics card cores | 10 |
| Spatial audio | Jah |
| Pressure sensing trackpad | Jah |
| Apple Intelligence | Jah |
| Pre-installed software | App Store, Books, Calendar, Contacts, FaceTime, Find My, Freeform, Games, GarageBand, Home, iMovie, iPhone Mirroring, Journal, Keynote, Mail, Maps, Messages, Music, News, Notes, Numbers, Pages, Passwords, Phone, Photo Booth, Photos, Podcasts, Preview, Qui |
| Video decode engine | Jah |
| Video encode engine | Jah |
| Accessibility features | Closed Captions,Increase Contrast,Reduce Motion,Siri and Dictation,Switch Control,Text to Speech,Voice control,VoiceOver,Zoom |
| Standard Dynamic Range (SDR) brightness | 1000 cd/m² |
| ProMotion technology | Jah |
| Maximum storage altitude | 4500 m |
| Efficient cores | 6 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C to MagSafe 3 |
| Toetatud audioformaadid | AAC/ALAC/FLAC/MP3 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.apple.com/macbook-pro/ |
| Toote kaal | 1550 g |
| Docking connector | Jah |
| Dolby technologies | Dolby Atmos/Dolby Digital/Dolby Digital Plus |
| Mobile network connection | Ei |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Headphone outputs | 1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of built-in speakers | 6 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| Video formats supported | AV1/H.264/HEVC/ProRes |
| Browsing time (Wi-Fi) | 16 h |
| Built-in microphone | Jah |
| Continuous video playback time | 24 h |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| Display number of colours | 1.073 billion colours |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Housing material | Aluminium |
| Memory bandwidth (max) | 153 GB/s |
| Mudeli originaalnimi | MacBook Pro M5 |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Package depth | 356.8 mm |
| Package height | 263.8 mm |
| Package weight | 2340 g |
| Package width | 61.2 mm |
| Panel Type | Mini LED |
| Pixel density | 254 ppi |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 45 °C |
| Voice control | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||