Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 59.70 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
New Zen with AI
Go the extra mile with the remarkably sleek Zenbook 14 — the ultimate ultraportable laptop that takes sophistication to a whole new level. Seize every moment using the enhanced extended-life battery, amplify your efficiency with the top-tier Intel® Core™ Ultra processor (Series 2) and Intel Arc™ graphics, and achieve seamless connectivity via all the essential ports. Immerse your senses in the vivid ASUS Lumina OLED1 touchscreen2 and powerful new Super-linear speakers, while embracing the eco-elegance of the environmentally conscious design.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NB14W3-M01WW0 |
| EAN | 199291430327 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ZenBook Series |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14 " |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| HD tüüp | 3K |
| Ekraani pind | Gloss |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori mudel | 255H |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.1 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | NumberPad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | 3-Month GoPro Premium+ Subscription *Available in eligible markets only. Eligibility varies by region, device, and time. Terms and conditions apply. See promotion pages for details. 1-Month Membership of Adobe Creative Cloud All Apps, Individual. The rede |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 75 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 312.4 mm |
| Kõrgus | 14.9 mm |
| Sügavus | 220.1 mm |
| Muud näitajad | |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers; McAfee 30 days free trial |
| Market positioning | Home |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Stylus pen | Jah |
| Bag included | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | DisplayHDR True Black 1000 |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT Gold |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Performance cores | 6 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.28 |
| Unit Box Length | 0.41 |
| Unit Box Width | 0.075 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.1 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Compliance certificates | REACH |
| Additional model naming | UX3405CA-SU1294W |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00861 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.74 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Summary | ASUS Zenbook 14 OLED UX3405CA-SU1294W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 255H. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: 3K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels, Touchscreen. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel Arc 140T. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Blue |
| Product colour | Blue |
| Colour name | Ponder Blue |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 65 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 45 W |
| Low Blue Light technology | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics card model | Intel Arc 140T |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.4 GHz |
| GPU performance up to | 74 TOPs |
| Sparsity support | Jah |
| Total processor performance up to | 96 TOPs |
| Windows Studio effects support | Jah |
| Face recognition | Jah |
| Privacy camera | Jah |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| Display response rise/fall | 0.2 ms |
| Display back cover material | Aluminium |
| Maximum display brightness (HDR) | 1000 cd/m² |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 1.5 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.5 GHz |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Performance-core base frequency | 2 GHz |
| Processor base power | 28 W |
| Maximum turbo power | 115 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-home/zenbook/asus-zenbook-14-oled-ux3405/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 3.25 A |
| Toote kaal | 1200 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Housing material | Aluminium |
| Mudeli originaalnimi | UX3405CA-SU1294W |
| Panel Type | OLED |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||