Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 60.27 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS TUF GAMING A16
Robust Performance, Elevated Victory.
performance
Serious gaming specs
As a member of the TUF Gaming family, the A16 boasts some seriously impressive specs, giving you access to the very best of gaming on Windows 11. Featuring up to AMD Ryzen™ 9 8940HX processor and up to an NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Laptop GPU, the A16 can easily play the latest games or keep your workflow on schedule.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0KV1-M009V0 |
| EAN | 4711636430166 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | TUF |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16 " |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 2.5K |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 7 |
| Protsessori mudel | 260 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.1 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 240 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 354 mm |
| Sügavus | 269 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. McAfee® 30 days free trial |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| RGB colour space | sRGB |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR/EPEAT Silver |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 200 Series |
| Unit Box Height | 0.325 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| CnCode | 84713000 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Additional model naming | FA608UM-QT066W |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01467 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.2 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Microsoft Copilot | Jah |
| Summary | ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-QT066W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 7, Processor model: 260, Processor frequency: 3.8 GHz. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: 2.5K, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Jaeger Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 100 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 45 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| NPU performance up to | 16 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 780M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Total processor performance up to | 38 TOPs |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 8 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Display response rise/fall | 3 ms |
| Keyboard backlit zone | 1-zone RGB |
| On-board graphics card 4K support | Jah |
| On-board graphics card 8K support | Jah |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| AMD FreeSync | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/laptops/for-gaming/tuf-gaming/asus-tuf-gaming-a16-2025 |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 12 A |
| Toote kaal | 2200 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 165 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Dolby Atmos |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 400 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Height (front) | 17.9 mm |
| Height (rear) | 25.7 mm |
| Mudeli originaalnimi | FA608UM-QT066W |
| Panel Type | IPS-Level |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||