Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 70.70 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Performance Meets Precision
Effortlessly game, create, and collaborate on this next-gen Windows 11 Pro machine. Featuring up to an AMD Ryzen™ AI 9 HX 370 processor and up to an NVIDIA® GeForce RTX™ 5080 Laptop GPU, this 14-inch machine can easily handle the latest games and cutting-edge creative software alike. AI accelerators built into both the CPU and GPU allow the Zephyrus G14 to remain the lightest ROG laptop we’ve ever produced, without breaking a sweat when it's time to get to work.
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | 90NR0M81-M002W0 |
| EAN | 4711636430197 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | ROG Zephyrus |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14 " |
| Ekraani resolutsioon | 2880 x 1800 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | 3K |
| Ekraani pind | Gloss |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 4 GHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen™ 9 |
| Protsessori mudel | 270 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.2 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori harud | 16 |
| L3-vahemälu | 16 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 7500 MHz |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Ei |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Kaasas tarkvara | Xbox Game Pass for PC_3 months (*Terms and exclusions apply. Offer only available in eligible markets for Xbox Game Pass for PC. Eligible markets are determined at activation. Game catalog varies by region, device, and time.) |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 73 Wh |
| AC-adapteri toide | 200 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 311 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Muud näitajad | |
| Password protection | Jah |
| Password protection type | BIOS/User |
| Trial software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Market positioning | Gaming |
| SSD form factor | M.2 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Number of microphones | 3 |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| Windows Hello | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | AMD Ryzen 200 Series |
| Introduction year | 2025 |
| Unit Box Height | 0.315 |
| Unit Box Length | 0.54 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| Additional model naming | GA403UM-QS056W |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01701 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.1 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Summary | ASUS ROG Zephyrus G14 GA403UM-QS056W. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 9, Processor model: 270, Processor frequency: 4 GHz. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: 3K, Display resolution: 2880 x 1800 pixels. Internal memory: 16 GB, Internal memory type: LPDDR5x-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 780M. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Eclipse Gray |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 100 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 45 W |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| NPU performance up to | 16 TOPs |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | AMD Radeon |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 780M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Total processor performance up to | 39 TOPs |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Face recognition | Jah |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| L2 cache | 8 MB |
| Front camera HD type | Full HD |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Fast charging time (50%) | 30 min |
| Keyboard backlit zone | 1-zone RGB |
| USB4 Gen 3x2 ports quantity | 1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://rog.asus.com/laptops/rog-zephyrus/rog-zephyrus-g14-2025/ |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| AC-adapteri väljundvool | 10 A |
| Toote kaal | 1500 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | On-board |
| Kontrastisuhe | 1000000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Number of built-in speakers | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | Jah |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Smart Amp |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Height (front) | 15.9 mm |
| Height (rear) | 16.3 mm |
| Mudeli originaalnimi | GA403UM-QS056W |
| Panel Type | OLED |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||