Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 77.40 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Designed for STEM professionals, the Vector 16 HX AI delivers cutting-edge performance and rock-solid stability. It acts as a high-tech brain, seamlessly processing complex data with speed and precision. From software development to data analysis and simulations, the Vector 16 HX AI provides the performance and reliability engineers need to succeed.
| Tootja | MSI |
| Tootekood | VECTOR 16 HX AI A2XWHG-674NL |
| EAN | 4711377408059 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Vector |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 16 " |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1600 pixels |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Quad HD+ |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori mudel | 255HX |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 5.2 GHz |
| Protsessorituumad | 20 |
| Protsessori harud | 20 |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 1000 GB |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Eraldiseisva graafika mälu tüüp | GDDR7 |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Lisaseadmed | |
| Integreeritud kaardilugeja | Jah |
| Ühilduvad mälukaardid | SD |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Numbriklaviatuur | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaasas tarkvara | Killer Control Center, Nvidia App, Nahimic 3, MSI App Player, Mystic Light, Crosshair, Battery Master, MSI Center, Discrete Graphics Mode, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro, Intel Application Optimization |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 4 |
| Aku mahutavus | 90 Wh |
| AC-adapteri toide | 330 W |
| Turvalisus | |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 357 mm |
| Kõrgus | 28.55 mm |
| Sügavus | 284 mm |
| Muud näitajad | |
| Market positioning | Performance |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Processor manufacturer | Intel |
| NVMe | Jah |
| RGB colour space | DCI-P3 |
| Sustainability certificates | EPEAT Silver |
| Performance cores | 8 |
| Colour Gamut | 100 % |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.565 |
| Unit Box Width | 0.35 |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.01582 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.94 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Summary | MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-674NL. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: Intel Core Ultra 7, Processor model: 255HX. Display diagonal: 40.6 cm (16"), HD type: Quad HD+, Display resolution: 2560 x 1600 pixels. Internal memory: 32 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 1 TB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: Intel® Graphics, Discrete graphics card model: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti. Operating system installed: Windows 11 Home. Product colour: Grey |
| Product colour | Grey |
| Colour name | Cosmos Gray |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | DirectML/ONNX RT/OpenVINO/WebNN/Windows ML |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 1000 GB |
| Discrete graphics card | Jah |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card family | Intel® Graphics |
| On-board graphics card model | Intel® Graphics |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | Killer WiFi 6E AX211 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| Sparsity support | Jah |
| Total processor performance up to | 33 TOPs |
| Windows Studio effects support | Jah |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| Privacy camera | Jah |
| Infrared (IR) camera | Jah |
| Copilot key | Jah |
| Thunderbolt 5 ports quantity | 2 |
| Front camera HD type | Full HD |
| Original brand name | MSI |
| Keyboard backlit colour | RGB |
| Keyboard backlit zone | 24-zone RGB |
| Intel® Thunderbolt 5 | Jah |
| Efficient cores | 12 |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Performance-core base frequency | 2.4 GHz |
| Processor base power | 55 W |
| Maximum turbo power | 160 W |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | https://www.msi.com/Laptop/Vector-16-HX-AI-A2XWX |
| Toote kaal | 2700 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Audio system | Nahimic 3 |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 2500 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Housing material | Metal,Plastic |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 16 GB |
| Mudeli originaalnimi | 16 HX AI A2XWHG |
| Panel Type | IPS-Level |
| Speaker power | 2 W |
| Video capturing speed | 30 fps |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||