Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 19.36 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002. Toote tüüp: Mini PC Barebone (korpus koos emaplaadiga). Toetatud mälutüübid: DDR5-SDRAM, Mälukaardi pesade arv: 2, Maksimaalne sisemälu: 192 GB. Toetatud ketaste tüübid: SSD, Ketta liides: M.2, Maksimaalne salvestusmaht: 2000 TB. Ethernet LAN (RJ-45) pordid: 1. WiFi-standardid: Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetoothi versioon: 5.4. Jahutuse tüüp: Aktiivne. Toiteallikas: 120 W
| Tootja | ASUS |
| Tootekood | RNUC15CRSU500002 |
| EAN | 4711387950234 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Valge |
| Toote tüüp | Mini PC Barebone (korpus koos emaplaadiga) |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 5 |
| Protsessori mudel | 225H |
| Protsessori võimendussagedus | 4,9 GHz |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.9 GHz |
| Protsessorituumad | 14 |
| Protsessori harud | 14 |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| .: Mälu :. | |
| Maksimaalne sisemälu | 192 GB |
| Mälupesa tüüp | SO-DIMM |
| Graafikakaart | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Integreeritud graafikakaart | Intel Arc 130T |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 0 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | 120 W |
| AC-adapteri väljundpinge | 19 V |
| Turvalisus | |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kaal | 600 g |
| Laius | 144 mm |
| Kõrgus | 42 mm |
| Sügavus | 112 mm |
| Muud näitajad | |
| Built-in processor | Jah |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Memory channels | Dual-channel |
| Storage drive interface | M.2 |
| Number of storage drives supported | 1 |
| Storage drives installed | Ei |
| Supported storage drive types | SSD |
| Processor manufacturer | Intel |
| WLAN kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 0 |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Thunderbolt 4 portide arv | 2 |
| Performance cores | 4 |
| Processor generation | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Protsessori generatsioon | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| CnCode | 84714900 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.9 GHz |
| Tõhus põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4,3 GHz |
| Low Power Efficient-cores | 2 |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 700 MHz |
| Madala võimsusega tõhusad põhituumad | 2 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.005182 cubm |
| Product Net Weight | 0.6 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.78 kg |
| Summary | ASUS NUC 15 Pro+ RNUC15CRSU500002. Product type: Mini PC barebone. Supported memory types: DDR5-SDRAM, Number of memory slots: 2, Maximum internal memory: 192 GB. Supported storage drive types: SSD, Storage drive interface: M.2, Maximum storage capacity: 2000 TB. Ethernet LAN (RJ-45) ports: 1. Wi-Fi standards: Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth version: 5.4. Cooling type: Active. Power supply: 120 W |
| Product colour | White |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card model | Intel Arc 130T |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4.3 GHz |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| Paigaldatud sisemälu | Ei |
| Graphics card family | Intel |
| Storage drive sizes supported | M.2 " |
| Internal memory installed | Ei |
| On/off nupp | Jah |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide hulk | 3 |
| Efficient cores | 8 |
| Efficient-core base frequency | 1.3 GHz |
| Jõudlus – põhituuma maksimaalne turbosagedus | 4,9 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 2.5 GHz |
| Madala võimsusega tõhusa põhituuma max turbosagedus | 2,5 GHz |
| Madala võimsusega tõhusa põhituuma baassagedus | 700 MHz |
| Performance-core base frequency | 1.7 GHz |
| Graafikakaardi kiibistik | Intel |
| Installeeritud ketas | Ei |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Maksimaalne salvestusmaht | 2000 TB |
| Pesade arv | 2 |
| Toetatud ketaste tüübid | SSD |
| Toetatud ketaste suurused | M.2 |
| Ketta liides | M.2 |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Toetatud mälutüübid | DDR5-SDRAM |
| Toetatud mälu taktsagedused | 6400 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Built-in speaker(s) | Ei |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tootja koduleht | https://www.asus.com/displays-desktops/nucs/nuc-mini-pcs/asus-nuc-15-pro-plus |
| AC-adapteri väljundvool | 6,32 A |
| AC-adapteri väljundvool | 6.32 A |
| Toote kaal | 600 g |
| DC-pistik | Jah |
| Toite tüüp | Väline vahelduvvooluadapter |
| Cooling type | Active |
| HDMI-versioon | 2.1 |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| HDMI version | 2.1 |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| Protsessori tootja | Intel |
| Seadme tüüp | Mini PC barebone |
| Toitevoolu tüüp | External AC adapter |
| Maximum storage capacity | 2000 TB |
| Number of memory slots | 2 |
| Supported memory clock speeds | 6400 MHz |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||