Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 21.32 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
8CH 1U 8PoE 2HDDs WizSense Network Video Recorder
> Supports Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264 and MJPEG decoding formats.
> Max. decoding capability: 40 × 1080p@30 fps or 8 × 8MP@30 fps.
> Max. 448/448/448 Mbps incoming/recording/outgoing bandwidth.
> Supports IP cameras with a resolution up to 32 MP.
> Supports 8K HDMI output.
> Provides access to remote storage devices via iSCSI to expand storage capacity.
> AI by Recorder supports 4-channel face detection and recognition, up to 20 face databases and 30,000 face images; 4-channel video metadata; 8-channel perimeter protection; 8-channel SMD Plus; 4-channel AcuPick.
> AI by Camera supports face detection and recognition, perimeter protection, SMD, metadata, AcuPick, ANPR, stereo analysis, heat map, people counting, PPE detection, smart object detection and smart sound detection.
> Supports EPTZ, and one-click arming and disarming.
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | NVR5208-8P-EI2 |
| EAN | 6937552407718 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Network-Recorders/WizSense-Series/NVR-5-EI2-Series/2HDD/NVR5208-8P-EI2 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori seeria | Industrial-grade processor |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Audioväljund | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Toide | |
| Toitenõuded | 100–240 VAC, 50/60 Hz |
| Voolutarve | 25.5 Watts |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| PoE ports | 8 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Mõõtmed (l x s x k) | 375.0 × 329.6 × 53.0 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 4.3 kg |
| Product Net Weight | 2.5 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.03249 cubm |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.45 |
| Unit Box Height | 0.42 |
| VGA | 1 |
| Alarm In | 4 |
| Alarm Out | 2 |
| Number of channels | 8 |
| RS-485 | 1 |
| RS232 | 1 |
| SATA | Jah |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 type B | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
