Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
DJI Power Solar Panel MC4 Extension Cable.
| Tootja | DJI |
| Tootekood | CP.DY.00000157 |
| EAN | 190021122390 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | store.dji.com/lv/product/dji-power-solar-panel-mc4-extension-cable?vid=179721 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.145 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.04 |
| Units per Shipping Box | 8 |
| Unit Calculated Volume | 0.002268 cubm |
| Product Net Weight | 0.3 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.48 kg |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
