Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Compact power on the go.
Fast charging with integrated USB-C cable
The Intenso Power Bank S10000 offers fast charging for smartphones, tablets, and other USB-C devices with a capacity of 10,000 mAh and an output of up to 20 W. Thanks to Power Delivery and PPS technology, the charging speed is automatically optimized for each device. The integrated USB-C cable ensures maximum flexibility, while the additional USB-C port allows parallel charging – perfect for anyone who never wants to be without power on the go.
Elegant & modern design.
Smart LCD Display.
With its slim design (113 × 72 × 17 mm) and stylish color options in beige and gray, the power bank combines modern elegance with practicality. The compact housing fits comfortably in your hand and easily into any bag. The numerical LCD display precisely shows the current charge level in percent – giving you full control over the remaining battery power at all times.
Reliable safety technology for you.
Secure, efficient and long-lasting.
Equipped with a high-quality lithium-polymer battery, the Power Bank S10000 provides comprehensive protection against overvoltage, overcharging, deep discharge, and short circuits. The intelligent charging technology ensures efficient power output and helps extend the lifespan of your devices. The S10000 meets Intenso’s trusted quality standards, delivering reliability and performance made to German standards.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 7333034 |
| EAN | 4034303037735 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| Muud näitajad | |
| Number of simultaneously connected devices (max) | 1 |
| USB Type-C connector | Jah |
| Input interface | USB Type-C |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Product colour | Grey |
| Summary | Intenso S10000. Battery capacity: 10000 mAh, Battery technology: Lithium Polymer (LiPo). USB Type-C ports quantity: 1. Output current: 3 A. Product colour: Grey |
| Unit Calculated Weight | 0.322 kg |
| Product Net Weight | 0.191 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0009374 cubm |
| Units per Shipping Box | 16 |
| Unit Box Width | 0.025 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Height | 0.19 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Charger compatibility | Universal |
| On/off nupp | Jah |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 3 A |
| Built-in display | Jah |
| Charging source | USB |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/powerbanks/s10000/ |
| Laius | 72 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Kõrgus | 113 mm |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Output current | 3 A |
| Output Voltage | 5 V |
| Shape | Rectangle |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
