Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
MediaRange 5-button wireless presenter with red laser pointer, black
MediaRange Wireless presenter with red laser pointer and navigation buttons are perfect for professional lectures and presentations in the office, schools or auditoriums. The compact and stylish presenter can be connected via the USB dongle (Plug & Play) to your computer and allows you to move up to 15m around the room.
| Tootja | MEDIARANGE |
| Tootekood | MROS220 |
| EAN | 4260459619659 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.media-range.com/en/produkte/computer_accessories/mice_keyboards/index.pmode/modul,detail,2639/index.pmode |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 27 mm |
| Sügavus | 115 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Toote kaal | 45 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Wireless receiver interface | USB |
| Wavelength range | 650 - 650 nm |
| Laser wave power | 1.991 mW |
| Presenter functions | Laser pointer |
| Product colour | Black |
| Summary | MediaRange MROS220. Wireless receiver interface: USB, Wireless technology: RF, Frequency band: 2.407 - 2.463 GHz. Product colour: Black, Presenter functions: Laser pointer, Laser pointer colour: Red. Battery type: AAA. Width: 27 mm, Depth: 115 mm, Height: 37 mm. Package type: Box |
| Unit Calculated Weight | 0.103 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0005994 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Laser pointer colour | Red |
| Laser class | 2 |
| Buttons quantity | 5 |
| Number of batteries supported | 2 |
| Plug and Play | Jah |
| Battery type | AAA |
| Frequency Band | 2.407 - 2.463 GHz |
| Wireless range | 15 m |
| Wireless Technology | RF |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
