Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 13.60 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | ACER |
| Tootekood | MR.JUH11.001 |
| EAN | 4710886600633 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Standard throw projector |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 31 dB |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| .: Ekraan :. | |
| Loomulik kuvasuhe | 4:3 |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 260 W |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 120 - 230 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 299.5 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 105.1 mm |
| Toote kaal | 2400 g |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.01718 cubm |
| Market positioning | Business |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Mac compatibility | Jah |
| AC (power) in | Jah |
| PC Audio out | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Aperture range (F-F) | 2.56 - 22 |
| Serial interface type | RS-232 |
| Recommended gender | Any gender |
| Light source type | Lamp |
| Unit Box Height | 0.29 |
| Unit Box Length | 0.395 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Calculated Weight | 3.31 kg |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Summary | Acer Essential X1129HP. Projector brightness: 4500 ANSI lumens, Projection technology: DLP, Projector native resolution: SVGA (800x600). Light source type: Lamp, Lamp power: 210 W, Lamps quantity: 1 lamp(s). Focal length range: 22 - 24.10 mm, Aperture range (F-F): 2.56 - 22, Digital zoom: 2x. Analog signal format system: NTSC, PAL, SECAM, Supported graphics resolutions: 800 x 600 (SVGA), 1920 x 1200 (WUXGA). Serial interface type: RS-232 |
| Product colour | Black |
| Uniformity | 85 % |
| Focal length range | 22 - 24.10 mm |
| Analog signal format system | NTSC/PAL/SECAM |
| Built-in display | Ei |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Country of origin | China |
| Full HD | Ei |
| Lamps quantity | 1 lamp(s) |
| Number of built-in speakers | 1 |
| PC Audio in | Jah |
| Placement | Ceiling,Floor |
| Projection technology | DLP |
| Projector native resolution | SVGA (800x600) |
| Smart TV | Ei |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA)/800 x 600 (SVGA) |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Zoom capability | Jah |
| 3D | Jah |
| Digital Zoom | 2 x |
| Horizontal synchronization (max) | 100 kHz |
| Horizontal synchronization (min) | 15 kHz |
| Lamp power | 210 W |
| Noise level (economic mode) | 26 dB |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Offset | 120 % |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Optical Zoom | 1.1 x |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power Source | AC |
| Projection distance | 1 - 12 m |
| Projector brightness | 4500 ANSI lumens |
| RMS rated power | 3 W |
| Screen size compatibility | 23 - 300 " |
| Throw Ratio | 1.96 - 2.15 |
| Vertical synchronization (max) | 120 kHz |
| Vertical synchronization (min) | 24 kHz |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||