Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 14.58 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Discover a new way to watch with the Portable Smart Projector Vega — the compact, lightweight projector designed to go wherever you do. Whether you’re cosy indoors or enjoying an open-air evening on your terrace, Vega turns any space into your personal cinema.
Vega projects stunning visuals up to 100 inches, transforming any wall or surface into a vibrant big screen. Stream your favourite movies, share photos, or play games with crisp, clear picture quality.
Automatic Keystone Correction and Auto Focus ensure a perfectly aligned and sharp image, even when the projector isn’t positioned dead centre. Setup is quick and seamless, so you can start watching without any hassle.
Not only powerful but also highly portable, Vega’s built-in battery delivers up to 120 minutes of runtime in EcoMode. Its compact design makes it easy to carry from room to room or pack for weekend trips — always ready when you are.
The included adjustable bracket lets you effortlessly set the perfect angle and height for your projection, whether on a wall or ceiling, without needing tools or extra stands. Plus, the transport hardcase protects your projector from bumps and scratches while on the move.
With Google TV built in, you get seamless access to all your favourite streaming apps and services through an intuitive interface. The smart remote features a dedicated Google Assistant button, so you can quickly search for content, adjust settings, or control your smart home devices—all with the press of a button.
Vega combines portability, smart technology, and impressive image quality to deliver versatile entertainment anytime, anywhere.
| Tootja | Thomson |
| Tootekood | PG35B |
| EAN | 9120106663082 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://tv.mythomson.com/it/Thomson-Google-TV-Projector-Vega/PG35B |
| .: Toimimine :. | |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori mudel | MT9630 |
| .: Mälu :. | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Paigaldatud operatiivmälu | 2 GB |
| .: Ekraan :. | |
| Loomulik kuvasuhe | 1.2:1 |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-adapteri väljundpinge | 20 V |
| Projektor | |
| Smart projector | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 350:1 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 114 mm |
| Toote kaal | 680 g |
| Muud andmed | |
| Remote control included | Jah |
| Carrying case | Jah |
| Light source type | LED |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Calculated Volume | 0.007326 cubm |
| Unit Calculated Weight | 2.28 kg |
| Summary | Thomson Vega. Projector brightness: 600 ANSI lumens, Projector native resolution: 1080p (1920x1080), Contrast ratio (typical): 350:1. Light source type: LED, Service life of light source: 30000 h. Focus: Auto. Supported video modes: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. HDMI connector type: Full-size |
| Product colour | Black |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB 2.0 Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Service life of light source | 30000 h |
| Video apps | Amazon Prime Video/Apple TV/Disney+/Netflix/YouTube |
| HDMI connector type | Full-size |
| Built-in processor | Jah |
| Market positioning | Home cinema |
| Audio decoders | Dolby Digital Plus |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Full HD | Jah |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone outputs | 1 |
| Miracast | Jah |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Processor architecture | ARM Cortex-A53 |
| Projector native resolution | 1080p (1920x1080) |
| Smart TV | Jah |
| Supported video modes | 1080i/1080p/480i/480p/576i/576p/720p |
| Batteries Included | Jah |
| Focus | Auto |
| Internal storage capacity | 16 GB |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 150 mm |
| Package width | 210 mm |
| Power Source | DC |
| Projection distance | 1.5 - 2.7 m |
| Projector brightness | 600 ANSI lumens |
| RMS rated power | 10 W |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||