Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 26.44 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | ACER |
| Tootekood | MR.JXP11.001 |
| EAN | 4711474137623 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 33 dB |
| .: Ekraan :. | |
| HDCP | Jah |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 245 W |
| Projektor | |
| Smart projector | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 322 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Kõrgus | 94 mm |
| Toote kaal | 2880 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC/HDMI |
| Muud andmed | |
| Service life of light source (economic mode) | 20000 h |
| Market positioning | Home cinema |
| HDMI connector type | Full-size |
| Video apps | Google TV |
| USB 2.0 Type-A ports quantity | 1 |
| Carrying case | Jah |
| Aperture range (F-F) | 2 - 2.05 |
| Serial interface type | RS-232 |
| Light source type | Lamp |
| Unit Box Height | 0.29 |
| Unit Box Length | 0.43 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Unit Calculated Volume | 0.01995 cubm |
| Unit Calculated Weight | 4.35 kg |
| Summary | Acer H6815GTV. Projector brightness: 4000 ANSI lumens, Projection technology: DLP, Projector native resolution: UHD 4K (3840x2160). Light source type: Lamp, Service life of light source: 5000 h, Service life of light source (economic mode): 20000 h. Focal length range: 15.94 - 17.45 mm, Aperture range (F-F): 2 - 2.05, Zoom ratio: 2.0:1. Supported video modes: 1080p. Serial interface type: RS-232, HDMI connector type: Full-size, HDMI version: 1.4a |
| Product colour | White |
| Remote control included | Jah |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| Focal length range | 15.94 - 17.45 mm |
| Uniformity | 85 % |
| Projection modes | Ceiling,Front,Rear |
| Service life of light source | 5000 h |
| Auto power off | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Full HD | Jah |
| HDMI version | 1.4a |
| Lamp type | UHP |
| Number of built-in speakers | 1 |
| Projection technology | DLP |
| Projector native resolution | UHD 4K (3840x2160) |
| Remote control type | IR |
| Supported aspect ratios | 16:9/4:3 |
| Supported video modes | 1080p |
| Zoom capability | Jah |
| Zoom ratio | 2.0:1 |
| 3D | Jah |
| Horizontal scan range | 15 - 135 kHz |
| Keystone correction, horizontal | -40 - 40 ° |
| Keystone correction, vertical | -40 - 40 ° |
| Lamp power | 240 W |
| Noise level (economic mode) | 30 dB |
| Number of colours | 1.07 billion colours |
| Offset | 120 % |
| Package depth | 162 mm |
| Package height | 297 mm |
| Package weight | 4200 g |
| Package width | 433 mm |
| Power consumption (economy mode) | 170 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power Source | AC |
| Projection distance | 1 - 10 m |
| Projector brightness | 4000 ANSI lumens |
| Projector brightness (economic mode) | 3200 ANSI lumens |
| RMS rated power | 3 W |
| Screen size compatibility | 27.5 - 300 " |
| Throw Ratio | 1.5 - 1.65:1 |
| Vertical scan range | 24 - 240 Hz |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||